Hodnocení telefonu

Od: Datum: 01.09.12 09:44 odpovědí: 5 změna: 03.09.12 10:04

Dobrý den chci si koupit telefon Sony Ericsson x peria ray. Zajíma mne více u telefonu navigace jaka je? Jak je to s aktualizací map? Připojení k počítači případné stažení map atd. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 01.09.12 09:59

Navigace u tohoto teleofnu je kvalitní, ale musíte být neustále připojen k internetu, což se může prodražit. Pokud ale využijete nějakého výhodného balíčku od vašeho operátora, tak se to dá.

Pokud chcete mít offline navigaci, zkuste aplikaci CoPilot, jenže ta ve free verzi nenabízí hlasovou navigaci zdarma a další vylepšení. Další možností je třeba Mapfactor, ale tam si musíte všechno ručně aktualizovat, navíc, co stahuje za mapové podklady, ty jsou docela objemné. Výhodou ale zase je, že používá Openstreetmap.org, což jsou svobodné mapy vyvíjené dobrovolníky (i mnou), ale stále některé vesnice po ČR tam pořádně zakresleny nejsou a pokud budete cestovta po východní Evropě, tak tam je to ještě docela bída některé oblasti.

Tento telefon (Sony Ericsson Xperia Ray) má operační systém Android. Hackeři se nejvíce zaměřují právě na Android, takže je skoro nutnost tam mít solidní antivir, jenže to je zas trochu brzda telefonu a při větší zátěži je znát.

Pokud hledáte kvalitní telefon s plnohodnotnou offline GPS navigací nadoživotí zdarma, mrkněte se po nějaké pěkné Nokii, například Nokia Lumia 710 s operačním systémem Windows Phone 7.5 nebo levnější Nokia Lumia 610 s tímtéž operačním systémem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.09.12 11:00
můžu vam doporučit systém android,není pravda že je extrémně napadán viry,mám navigaci mapfaktor,stahnete si který stát chcete,není pravda že to obsahuje mnoho dat.tato navigace je offline.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanher*
Datum: 02.09.12 22:22

On se tazatel ptal na hackery, Nokii a Windows Phone?

To už není možný. . . *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 03.09.12 10:04

Tazatel se ptal na hodnocení telefonu, tak jsem ho ohodnotil. Ten telefon přece obshauje i něco ve vnitř.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.12 21:53
avatar
Pro navigaci bych doporučoval větší displej.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.