Digi Tv - samoinstalace

Od: Datum: 26.08.12 19:44 odpovědí: 4 změna: 29.08.12 14:12

V současné době mám satelit od CS linku a řeším zda přejít na SKY (mám starou kartu CW), nebo mě teď hlodá myšlenka na DIGI. Už dřív jsem si ho chtěl pořídídit, ale po objednávce se nikdo neobtěžoval nás ani kontaktovat. Koukal jsem, že je možnost samoinstalace, dekodér(y) zašlou poštou. Proto mě zajímá, jakou s nimi máte nyní zkušenosti. Líbí se mi možnost mít víc dekodérů v domě i programová nabídka, by´t mi tam chybí Sport2. Ale zas Digi Sport není nikde jinde. Pokud si tedy objednám samoinstalaci, mohu se spolehnout že opravdu dostanu očekávaný balíček?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.12 20:25

Pokud chceš placené programy za relativně levný peníz tak do toho jdi, posílají to v krabicích i s přijímačem (je spárovaný s kartou). Ovšem kvalita obrazu je hrozná, stačí jen pro malý televizor.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.08.12 20:40

Mám DIGi TV 6 let, dva přijímače+karty a za 260.-Kč měsíčně spokojenost. Ale jak již bylo napsáno, za málo peněz ... na takový domácí žvýkání dobrý, ale 40" LCD?, na to nejde koukat.

Od: indi
Datum: 29.08.12 13:59

Ahoj,do digi rozhodne ne,katastrofalni kvalita,a od CSLinku stejne prejdes ke Skylinku,nebot obe patri jednomu majiteli.S kartou vymena SKYLINK ziskas jeste koukani na vsechny kanaly 2 mes. a2 roky nemusis platit ten jejich sileny poplatek..Skylink montuji uz nekolik let a muzu jen doporucit! Lukas

Od: bena*
Datum: 29.08.12 14:12

DIGI TV je dobré do chvíle, než začnou být problémy nebo budete chtít od nich odejít, pak s nimi není žádná řeč. Takže si to radši rozmyslete. A už jen to, že Vás nikdo nekontaktoval, je takové první varování.

Další známý, co měl CS Link, tak přistoupil na nabídku výměny za Skylink, takže nemusí 2 roky platit 29,- servisní poplatek. Je to myslím časově omezená akce do 31. srpna. Navíc 2 měsíce mu tam půjdou filmové kanály jako HBO, CS Film, Film + a já nevím, co ještě všechni říkal, že mu tam na dva měsíce dali zadarmo.

Ještě musím upozornit, že nechoďte k UPC, tam je to stejně hrozné, ne-li horší, když je nějaký problém nebo chcete od nich odejít.

Další možnost je O2 TV nebo T-Mobile Digitální televize (tuším Magio se to jmenuje), ale je to docela drahé.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.