Satelitní přijímač s přístupem na internet

Od: Datum: 25.08.12 17:11 odpovědí: 7 změna: 26.08.12 10:49

Dobrý den, ani jsem nevěděl, že existují přístroje s přístupem na internet. Náhodou jsem našel tento přijímač:

http://www.electrohouse.cz/optex-styx-kappa-p-256.html

Můžete mi doporučit další podobné SAT přijímače, abych si je mohl porovnat? A jak je to s přístupem na internet doopravdy? Můžu surfovat jako na počítači, prohlížet si videa, on-line TV pořady, filmy na Youtube nebo je to nějak omezené? Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.12 17:21

Samozřejmě takové přijímače jsou.Zaměřila bych se ale na přijímače linuxové se SW podporou.Vše je to o SW.Obyčejné přijímače "se potřebují prodat" a za 2 roky podpora žádná.

Mohu doroporučit a přečti si a najdi o přijímačích Dreambox nebo VU+.Možnosti neomezené od přístupu na internet atd atd..

Na vše ostatní zapomen

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.08.12 17:34

Děkuji. Nejsou ale VU+ a Dreambox tak trochu luxusní? Něco levnějšího?

Datum: 25.08.12 18:29

Mám doma HD- Box a pro mě maximální spokojenost.

Datum: 26.08.12 01:15

Shodou okolnosti ma babca take "Hodne Dobry" Box. :) Taky spokojenost az na obcasne blbnuti. Internet jsem na tom zatim vyzkouset nemohl ale co jsem cetl v manualu tak se v tom daji prehravat videa z YT a jeste odnekud. Takze to nebude klasicke surfovani.

Datum: 25.08.12 21:06

Tohle dnes umí kdekterá televize či BlueRay přehrávač...

Je Vám ale jasné, že ten internet do toho neteče přes satelit, ale musíte připojit káblík z domácí sítě nebo přímo routeru co máte doma.

Co se týká toho browsení... nemám zkušenosti s touhle konkrétní hračkou, ale s TV od Samsungu... surfujete v pohodě, jen zadávání čehokoliv (web adresa, příspěvek na soc. sítě, apod.) trvá déle, protože používáte SW klávesnici, kde musíte na každé písmenko či znak najet směrovými klávesami a potvrdit zadání (pokud nepodporuje připojení klasické HW klávesnice).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.08.12 00:07

Internet v TV?! Tak to je pro mě taky novinka. Zajímavé! Díky.

Datum: 26.08.12 10:49

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.