Google play

Od: Datum: 25.08.12 15:43 odpovědí: 3 změna: 25.08.12 18:11

DObrý den , přihlásil sem se do google + a dal sem google play a když chci nainstalovat hru do mobilu tak mi to píše toto co mám dělat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 25.08.12 15:46

Musíte se připojit přes Váš telefon s operačním systémem Android, kde pak můžete aplikace stahovat a instalovat.

Dávejte ale pozor, co stahujete a instalujete!

P.S.: Pokud ten Google chrome v počítači máte nainstalovaný nechtěně (byl Vám vnucen při instalaci nějakého jiného programu), tak ho doporučuju odinstalovat, ať tam nźbytečně nezabírá místo. Pokud h používáte, víte, že google chrome odesílá Vaše citlivá uživatelská data do googlu, kde jsou využívána například k marketingu?

doplněno 25.08.12 17:40:

Přečtěte si tu hlášku. Prostě ten počítač nemá přístup prstřednictvím té emailovky a tak je nutné použít telefon, který pravděpodobně ten přístup má.

Místo hloupých prázdných řečí aspoň poradím, narozdíl od někoho, že? A co se týká matení uživatelů, začal bych, být tebou, u sebe

Od: vlazy*
Datum: 25.08.12 15:58

bena: Není to pravda co zde píšeš, že by se nutně musel připojit na Google play přes mobil s Androidem. Já když si chci některou aplikaci do mobilu stáhnout a nainstalovat tak se vždy přihlásim z počítače na Google play, vychledám si tam tu aplikaci a kliknu na NAINSTALOVAT. Pak až zapnu mobil a připojím ho k internetu se mi automaticky ta aplikace do mobilu stáhne a nainstaluje.

doplněno 25.08.12 16:10:

Připadá mi to tak jako by tazatel (iviv) měl u Google registrované více různých samostatných účtů, ale ten pod kterým se přihlásil na Google play není ten ke kterému má registrovaný svůj mobil.

doplněno 25.08.12 18:27:

bena: Vidím, že v poslední době se snažíš zde na poradně využívat každou sebemenší příležitost k rýpnuti se do mne. Od tebe ale nic jiného ani nejde čekat..

Když na něco reaguješ a začneš se do někoho navážet tak si to raději pořádně přečti a to třeba i několikrát aby jsi to pořádně pochopil. Tazatel přístup do te aplikace nemá asi proto, že je možná přihlášený pod účtem s jiným e-mailem než tím ke kterému má registrovaný svůj mobil. Není to rozhodně tím, že je na Google play přihlášený z počítače a ne z mobilu. Mám na mysli přesně to co zde píše kulich. Jestli to tak je nebo není to se možná dovíme pokud zde tazatel ještě ozve a nám to potvrdi nebo ne.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.08.12 18:11

Aby to fungovalo tak se musíte do googlu přihlásit pod stejným mailem (google účtem) pod jakým je s googlem spárován váš androidí telefon. Pak můžete instalovat věci z Google Play do telefonu i přes tohle webové rozhraní

doplněno 25.08.12 18:13:

Samozřejmě telefon musí mít přístup k internetu

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.