Rozhodování mezi třemi telefony

Od: Datum: 21.08.12 14:55 odpovědí: 7 změna: 23.08.12 21:30

Dobrý den chtěla bych se zeptat jaký telefon je ten nejvhodnější. K narozeninám si mám vybrat mezi Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Y a nebo Samsung Galaxy Pocket. Který mi nejvíc doporučíte?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 21.08.12 15:12

Hezký den, nedoporučil bych Vám ani jeden, protože se Samsungy nemám dobré zkušenosti, jsou docela problémové.

Mohl bych Vám v podobné cenové relaci doporučit telefon ZTE Tania, který má operační systém Windows phone, který je ideální pro ty, co mají sociální sítě, protože je s nimi hezky propojen, dále nabízí 7GB úložného prostoru v cloudovém disku Skydrive, plnohodnotný Office, dále spousty kvalitních aplikací a her.

Pokud by jste si chtěla trošku připlatit, doporučil bych Vám teleofn Nokia Lumia 710, kde máte i plnohodnotnou offline GPS navigaci nadoživotí zdarma a stejné bonusy jako u ZTE Tania, protože obsahuje též systém Windows Phone 7.5. Chcete-li levnější Lumii, doporučím Lumii 610, ale tam Vám nepůjde Skype, pokud ho používáte. To je takové mínus u té levnější Lumie 610.

Pokud jste zákazníkem O2, můžete využít tuto výhodnou nabídku: http://www.o2.cz/osobni/odkup-telefonu/, kdy Vy jim tam donesete Váš funkční mobil a oni Vám pak z nového telefonu odečtou výkupní cenu starého. A pokud si vyberete telefon Nokia Lumia 710, dostanete ještě bonus 800Kč. Takže velmi kavlitní telefon si pak můžete koupit za výhodnou cenu u nich.

Trváte-li na Samsungu, poradil bych Samsung i8700 Omnia 7 nebo Samsung S7530 Omnia M, které nejsou tolik problémové, jako ty levné Samsungy Galaxy Y a Galaxy Pocket. A trváte-li na operačním systému Android, tak bych zde doporučil telefony Sony Xperia nebo Sony Xperia Mini, případně Samsung galaxy S II nebo S III.

Pamatujte ale, že pro systém Android denně přibývají nové viry, na kteé můžete snadno narazit i třeba na facebooku a odvirování telefonu není zrovna levná záležitost, není to jako s počítačem či notebookem.

Od: elizabeth*
Datum: 21.08.12 15:34

V rámci těchto telefonů bych se chtěla zeptat když nebudu používat internet a facebook tak na ty viry nenarazím?

Od: bena*
Datum: 21.08.12 16:22

Pokud teleofn nebudete používat na internet, riziko je minimální. Nejvýše hrozí riziko z různých podvodných SMSek/MMSek, kdy pak kliknete na nějaký odkaz nebo něco spustíte. Jinak viry pro Windows Phone prakticky neexistují, protože nemá tak vysoký tržní podíl jako Android. Ale kvalitních aplikací pro Windows Phone je stejně dost. Jen tam nenajdete hlouposti typu prdící balónky, zapalovač či podobné bezvýznamné hlouposti, které pak akorát telefon zpomalují. ono takový telefon s Androidem bude časem mnohem pomalejší, než třeba teleofn s Windows Phone či Blackberry, protože se snadněji "zatentočkuje".

Osobně bych však doporučil telefon s Windows Phone, běžné úkoly se na něm dělají rychleji a myslím si, že je přehlednější. Navrch, Nokie jsou zárukou kvality a Nokiím baterka vydží déle, než u většiny ostatních telefonů.

Datum: 22.08.12 16:50

Mrknete se na huawei ascend g 300. Za necelé 4 tisice dostanete dobře vybavený android, navíc se 4" displejem a kvalitním sklem. Za ty peníze je to opravdu dobrá volba,mám ho třetí měsíc a můžu potvrdit. Další recenze na heureka nebo svět androida. Samsung jsem chtěl taky a dnes jsem rad, že jsem se neunahlil.

Od: olinlitomericko
Datum: 23.08.12 20:27

dostal jsem do ruky samsung galaxy ACE- android verze 2.3.6-citlivý "rychlý" display, velký akorát, malá vnitřní pamětˇ , docela přepychově složité ovládání (šlo by určitě zjednodušit) -klepneš na položku a půl hodiny zkoumáš jak ji přemístit jinam a především jak-(nejsou tam nabídky jako u počítače a to bych uvítal)-a stejně to nakonec pomalu nejde...nevím jestli se dá instalovat (upgrade) verze androidu 4 a je to už trochu programově přehlednější, ale tahle 2.3.6 verze se opravdu nepovedla, musí se nad vším přemýšlet-žádné ulehčovací nabídky...*zed*

Datum: 23.08.12 21:30

s těch tří je určitě nejlepší ACE prohlásila to o něm i konkurence , Y to je šrot seká se ten si lidé nekupují ten prodávají a pocket to se s ACE ani nedá srovnat ace je uplně jiná třída pocket je chudý bráška.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.