Program Micro/Win

Od: Datum: 07.03.13 16:39 odpovědí: 3 změna: 07.03.13 17:14

Dobrý den,

Žádám někoho zkušeného o radu v programu Micro/Win pro PLC Simatic s7-200. Mám za úkol udělat školní projekt, který by měl obsahovat program v tomto programu. Mám udělat program Výtahu. První jsem si tento program udělal v Logo!Softu a je funkční, ale rád bych tento program přepsal do Micro/Win, ale nemám žádné zkušenosti se zápisem do tohoto programu. Snažím se to zapsat v řežimu FBD, ale stále neúspěšně. Na internetu jsem nenašel ani nějaké průvodce a program je ještě k tomu v angličitně, kterou neovládám nějak obzlášť dobře. Byl bych strašně rád kdyby někdo byl tak ochotny a přepsal můj program z LOGO!Soft do programu Micro/Win. Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 07.03.13 17:02
Co se pise v tomto navodu (pdf, 13MB)? Nechce se mi to stahovat.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 07.03.13 17:06
Dalsi navody i pro zacatecniky.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mohales
Datum: 07.03.13 17:14

Prošel jsem všechny manuály, které jsou na internetu, ale ani jeden mi nepříblížil práci v Micro/Win. Potřeboval bych někoho zkušeného, který pracuje nebo pracoval v tomto programu a byl by schopen přepsat program z LOGO! do Micro/Win. Pro člověka, kterýv tom už dělal je to práce na chvilku. Jinak děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.