Avast security - jen zkušebné verze?

Od: Datum: 06.08.12 17:30 odpovědí: 7 změna: 06.08.12 18:58

Chtěl bych pomoct, jak mám udelat kdyz mam Avast(zkusebni verzi) uz jen na 14 dni...Jak to mam prodlouzit jestli to teda jde?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 06.08.12 17:58
avast! Free si můžete zdarma zaregistrovat na jeden rok, po uplynutí této doby registraci musíte opakovat.
pokud jste si ale nainstalovala avast Free a byl Vám nabídnut avast! internet security na 20 dní zdarma a Vy jste to přijala, tak po uplynutí 20 dnů se lze vrátit k free, vyskočí na Vás takové okno - buď zaplatit nebo vrátit k free. jenže vráceníse k free je často problémové a avast! Se musí odinstalovat a znovu nainstalovat.
Pokud jste si stahovala avast! internet security přímo, tak máte zdarma 30 dní, poté nutno zaplatit nebo odinstalovat.
Osobně nedoporučuju utrácet za antivirový software pro domácnost, bohatě postačí avast! free nebo [možná lepší] Microsoft Security Essentials.
Pozn.: Pokud byl s avastem nainstalován google chrome, doporučuju odinstalovat a nepoužívat, je to prohlížeč, který při jeho používání odesílá Vaše soukromá osobní citlivá data do Googlu, která pak jsou různě využívána, například pro reklamní účely.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.12 18:07

a jak se to odjinstalovava? :/

Od: bena*
Datum: 06.08.12 18:10
Všechny programy jdou odinstalovat pomocí Start-Ovládací panely-Přidat nebo debrat programy [ve Windows Vista a Windows to najdete jako Programy a funkce].
Pokud budete odinstalovávat antivirový program, nezapomeňte nainstalovat jiný, například ten Microsoft Security Essentials.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.12 18:14

A pritom Microsoft Security Essentials. nemusim se nikde registrovat nebo tak?

Od: bena*
Datum: 06.08.12 18:22

Microsoft Security Essentials není třeba nikde registrovat, pouzte ho stačí stáhnout a nainstalovat.

Kdyžtak si můžete v Nastavení nastavit program podle Vašeho vkusu, například si nastavit rychlou kontrolu na každý den, aby minimálně zatěžovala procesor (aby to nebylo příliš poznat na výkonu počítače) a další věci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.12 18:25

si stáhnu avast free :) Ale jinak děkuji moc za pomoct! :)

Od: bena*
Datum: 06.08.12 18:58
Dobře, nezapomeňte dávat pozor při instalaci, odškrtněte instalaci google chrome. Po instalaci nezapomeňte avast! Free zaregistrovat.
Pozn.: avast! vám nainstaluje do internetového prohlížeče doplněk WebRep, pokud Vám bude vadit, odinstalujete ho tak, že otevřete avast, kliknete na záložku Dodatečná ochrana a tam pak vyberete prohlížeč a kliknete na odinstalovat. webrep se pak odinstaluje.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.