Jak naladit cz programy na Mallorce

Od: Datum: 04.08.12 14:02 odpovědí: 10 změna: 05.08.12 22:08

Dobrý den , prosím o radu , jak naladím české programy na Mallorce . Zatím sledujeme volné německé programy na Astra 1 . Z Česka jsem si dovezla kartu skyling , kterou jsem používala v Česku ( i s přístrojem , ve kterém funguje i nová karta VÝMĚNA , vše vyzkoušeno v ČR ) . Už jsem žádala o pomoc technika , ale ve Španělsku na vše potřebují více času , tak chci mít své informace . Dočetla jsem se , že by tu mělo být pokrytí panevropského svazku , ale už nevím , když přesměrujeme sat na astru 3b , jest-li naladím i ty programy , které jsou na astra 1 . Děkuji všem za radu .

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 04.08.12 14:20

Ve Španělsku je s čs programy probléma a na Mallorce nechytnete nic.

Ohodnoceno: 1x

Od: bena*
Datum: 04.08.12 14:29

Des má pravdu, je s tím hroznej problém, známý tam teď byli a ani si neškrtli. jediný řešení je asi vzít počítač s internetem a pustit si televizi přes internet [ideálně přes wifi, aby to mělo nějakou rychlost]na spustit.cz nebo zapni.tv. Dobrý je mít nainstalovaný nejnovější Adobe Flash Player a mít po ruce VLC Media Player [stačí portable verze,tak je bez instalace, stačí ho rozbalit přes toho průvodce].

Od: kikis*
Datum: 04.08.12 22:01

Tak to nevypada moc dobre . Internet mam , ale protoze bydlim "v polich" , tak jako polovina ostrova , tak jsme vubec radi , ze net funguje . Tak se zda , ze se budeme muset spokojit s temi nemeckymi a spanelskymi programy . Porad ale nechamu tu mapku panevropskeho svazku , Spanelsko tam spada cele i s Kanarskymi ostrovi , proc tedy cz programy nenaladim? Alespon nektere . Driv jsme chytali CT 24 , ale asi se to presmerovalo nekam jinam a od te doby NIC . Diky

Od: kosmonaut*
Datum: 04.08.12 21:56

řešili jsme ten samý problém,nakonec pomohla parabola o průměru 150cm za nehoráznou sumu...za ty peníze to nestojí :)

Datum: 04.08.12 22:07

my mame asi 100 cm , ted cekam na vyjadreni technika . jest-li se tedy dockam . a jake programy chytate?

Od: buss®
Datum: 05.08.12 00:11

Odjet a ještě hledět na TV... byl bych rád, že mám klid.

Datum: 05.08.12 01:46

Ja vim, ze to neni rada, ale vy se jezdite na dovcu koukat na tv, resp. mate cas na to cumet?

Datum: 05.08.12 10:23

svete div se! najdou se i taci , co jezdi na Mallorcu nejen na dovcu . ale jak se zda , vy si sebou na dovcu nezapomenete nikdy pribalit sat.+kartu , ze? moje rada : nauc se cist!

Datum: 05.08.12 13:07

http://www.parabola.cz/satelit/astra-3b/

našel jsem vám na netu mapy pokrytí signálem. Mrkněte se, jestli chytáte přesně tuto Astru. S ostatními Astrami skutečně můžou být trable, protože třeba Astra1 vůbec nesměřuje na Karáry.

Datum: 05.08.12 22:08

to jsou presne mapy , ktere jsem videla . my chytame astra 1 . potrebuji astra 3b , ktera na mallorku dosahuje v panevropskem svazku . podle map by s dosahem nemel byt problem (pisou dasah az nad severni afriku ) , ale skutecnost je asi jina jak se zda . zitra budu mit vice info od mistniho technika , tak uvidime zda maji vice zkusenosti!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.