Připojení rádia k počítači

Od: Datum: 02.08.12 13:26 odpovědí: 8 změna: 03.08.12 15:01

Dobrý den,

když připojím rádio k pc audiokáblem tak to není slyšet a když to zesílím na max tak to je jenom slabý zvuk a přitom to mám nastavený na hlas a na mikrofon. nevíte co stím?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.12 13:28

Nepřipojuj to přes vstup mikrofonu, ale přes Line in (modrý konektor). A jako hlavní, nastavit v nastavení onoho vstupu ve Windows "Poslouchat toto zařízení"

Od: 12*
Datum: 02.08.12 14:09

to je to stejný

Datum: 02.08.12 14:09

taky to nejde

Od: dolis72*
Datum: 02.08.12 19:24

a na co to připojovat,když na netu najdete 99,9% rádií?

jinak asi klik pravým v pravo dole na reproduktor-Zařízení pro přehrávání-a pohrát se stím...

Datum: 02.08.12 19:30

Tady je cca 12.000 rozhlasových stanic a nemusíš nic připojovat a řešit slušnou anténu.

Datum: 02.08.12 21:33

Mám windows xp a radio chci připojit proto, že chci nahrávat z kazet.

Datum: 03.08.12 13:13

Mám téžwin xpa také jem to takto tenkrá měl. Jak radili výše zapojte to do té modré zdířky. jestlito neslyšíte klikněte na liště vpravo 2x na reproduktor Objeví se vám velký panel na nastavování hlasitostí všeho možného pokud se na vašem panelu nezobrazuje hlasitost na nastavení Line in ne Vstup vnějšího zdroje klikněte na možnosti a dejte vlastnosti zbrazí sevámmalé okno a v něm vyberte přehrávání a níže si zaškrtněte checkbox s názvem Line in nebo ten Vstup vnějšího zdroje a dejte OK. Pak si nastavte hlasitost na tom line in nebo Vs.Vněj.Zdr. a mělo bytohrát podlevašich představ pokud tomu tak nebudemohlby být vadný kabel ale to si nemyslím.

doplněno 03.08.12 13:19:

Omlouvám se za závažnou chybu místo ne tam má být nebo - viz. Obrázek:

doplněno 03.08.12 13:20:

Omlouvám se za výpadky mezer odchází mi mezerník

Datum: 03.08.12 15:01

všechno mám nastavený ale furt to nejde

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.