Svítící dioda na pračce?

Od: Datum: 31.07.12 13:00 odpovědí: 6 změna: 31.07.12 20:09

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně pračky Whirlpool. Funguje bez problémů, ale když se nastaví program 30 svítí červená dioda. Co to může byt?
Předem díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.12 13:16
avatar

Není nad inteligentního rádce...;)

Máme stejný typ a podle manuálu svítí červená kontrolka ve třech případech. Buď kontrolka Servis, takže nějaká porucha, třeba programátoru. Další případ je možnost nedostatečného nebo žádného přívodu vody a poslední možností je ucpané čerpadlo, takže se neodčerpává voda, eventuálně není ucpaný filtr. Ale pokud funguje normálně a svítí červeně jen u jednoho programu, asi bych si tipnul na ten programátor. Funguje pračka na ten kritický program?

V každém případě signalizuje nějakou poruchu a stálo by za to, pozvat si servisního technika.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.12 13:19

Ono totiž bych měla koupit tu pračku tak se radši ptám, jestli to má cenu :). Ale psal, že jinak funguje naprosto v pořádku. Myslíte si že mám do toho jít?

Datum: 31.07.12 13:25
avatar

Pochopil jsem dobře, že kupujete použitou pračku, která funguje bez problémů, ale při jednom programu svítí červená dioda?

V každém případě to ale signalizuje nějaký problém, zkuste se poradit přímo s technikem, tryhle pračky má firma Strojmat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.12 13:41
ano to jste pochopil spravne. Chci si poridit pracku, tady tahle mi padla i do oka, ale mam strach, ze mi pak behem chvilky odejde.
Datum: 31.07.12 13:49
avatar

Takže na to pozor, může to signalizovat i nějaký začínající malér. Pokud by vám to za to stálo, zavolejte si servisního technika, který vám řekne, co a jak, jestli je to vážná oprava, nebo ne. Ale aby jste nenaletěla a nezjistila, že oprava bude dražší, než celá pračka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pracka
Datum: 31.07.12 20:09
Zjistit typ pracky, najit na netu manual, zjistit chybove hlaseni. Nebo vyfotit a dat k posouzeni. Muze go byt cokoliv.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.