Svítící dioda na pračce?

Od: Datum: 31.07.12 13:00 odpovědí: 6 změna: 31.07.12 20:09

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně pračky Whirlpool. Funguje bez problémů, ale když se nastaví program 30 svítí červená dioda. Co to může byt?
Předem díky za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.12 13:16

Není nad inteligentního rádce...;)

Máme stejný typ a podle manuálu svítí červená kontrolka ve třech případech. Buď kontrolka Servis, takže nějaká porucha, třeba programátoru. Další případ je možnost nedostatečného nebo žádného přívodu vody a poslední možností je ucpané čerpadlo, takže se neodčerpává voda, eventuálně není ucpaný filtr. Ale pokud funguje normálně a svítí červeně jen u jednoho programu, asi bych si tipnul na ten programátor. Funguje pračka na ten kritický program?

V každém případě signalizuje nějakou poruchu a stálo by za to, pozvat si servisního technika.

Datum: 31.07.12 13:19

Ono totiž bych měla koupit tu pračku tak se radši ptám, jestli to má cenu :). Ale psal, že jinak funguje naprosto v pořádku. Myslíte si že mám do toho jít?

Datum: 31.07.12 13:25

Pochopil jsem dobře, že kupujete použitou pračku, která funguje bez problémů, ale při jednom programu svítí červená dioda?

V každém případě to ale signalizuje nějaký problém, zkuste se poradit přímo s technikem, tryhle pračky má firma Strojmat.

Datum: 31.07.12 13:41

ano to jste pochopil spravne. Chci si poridit pracku, tady tahle mi padla i do oka, ale mam strach, ze mi pak behem chvilky odejde.
Datum: 31.07.12 13:49

Takže na to pozor, může to signalizovat i nějaký začínající malér. Pokud by vám to za to stálo, zavolejte si servisního technika, který vám řekne, co a jak, jestli je to vážná oprava, nebo ne. Ale aby jste nenaletěla a nezjistila, že oprava bude dražší, než celá pračka.

Od: pracka
Datum: 31.07.12 20:09

Zjistit typ pracky, najit na netu manual, zjistit chybove hlaseni. Nebo vyfotit a dat k posouzeni. Muze go byt cokoliv.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.