CS link a konec crypto works

Od: Datum: 29.07.12 16:28 odpovědí: 7 změna: 30.07.12 06:56

Mám sat.kartu od CS linku a s blížícím se přechodem na Irdeto jsem neregistroval, že by bylo možné kartu vyměnit za ICE, jako je to u SKY linku (vím, že se už jedná v podstatě o jednu firmu). Jediné řešení tedy vidím přechod na SKY, jen nevím, jestli mi při změně zůstane původní karta a pak ji budu muset vyměnit za ICE, nebo dostanu rovnou novou. Ale platbě 600 se asi nevyhnu, že? pokud bych přešel na SKY, líbí se mi možnost pořízení druhé karty za 80kč měsíčně. Chápu to dobře, že balík programů, který budu platit na první kartě mi poběží za těch 80kč i na druhé? Nebo to budou jen zákl.programy zdarma? Co se týká balíčků, víc mi vyhovuje CS - mám mých 7, kde mam spotrovní programy, které chci- U SKY kvůli nim budu muset mít balíček kombi, který je dražší, ale co nadělam...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.12 17:16

U Cs-linku byla možnost pořídit pouze kartu Irdeto (která nefunguje v přijímačích se staršé čtečkou Cryptoworks). Nevím jestli tu kartu Cs-link nabýzel formou výměny.

Každopádně kdybys sledoval jejich internetové stránky a informace tak zjistíš, že výměnu karty cryptoworks mohou provést jak zákazníci Skylink tak i zákaznící Cslink. Takže si kartu můžeš stále ještě vyměnit.

Pouze tím krokem přejdeš jako zákazník k firmě Skylink a musíš si vybrat z jejich programovývh balíčků. Ty si předplatíš a díváš se.

Karta Next je opravdu jako druhá karta do domácnosti. Jedou na ní programy, které máš aktivované na hlavní (první) kartě.

Bližší a podrobnější informace najdeš na jejich webu nebo zavolej na infolinku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.12 19:07
avatar
Placené programy u CSlinku skončí. Tato platforma bude zatím fungovat jen na základní kanály za SERPO. Tak jak skončí Cryptoworks, skončí i CSlink, aspoň to tedy tak vypadá, M77 nepotřebuje provozovat dvě podobné platformy.
Výměně karty se tedy diváci těchto platforem nevyhnou, nejlepší je koupit si do 31.8. kartu Skylink výměna za 600Kč a vyhnout se tak na dva roky servisnímu poplatku. Nebo přejít na DVB-T, ale člověk se tím připraví o SVK kanály, kvůli kterým hodně lidí, i ti co nechtějí pay-tv, zůstává u satu.
Jedna věc je jasná - Karta Skylink výměna nezlevní a SERPO nezůstane jen u 29Kč měsíčně, ale bude se za čas zvyšovat.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.12 19:59
avatar

CS Link na svých stránkách uvádí, že karta CryptoWorks bude fungovat ještě po dobu několika let,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.12 20:17
avatar

no jo, taky tam tvrdili, že po zakoupení jejich karty máte jejich služby bez dalších poplatků. teď je to jinak - dalších 600,- Kč za kartu a 29,- Kč měsíčně. za rok to bude 50,- Kč atd. . .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.12 22:47

Já nevím co všichni vidí za problém na servisním poplatku.

Prostě provozovatel takhle nastavil podmínky a je pouze na vás, jestli na podmínky přistoupíte a nebo jestli spolupráci s poskytovatelem ukončíte.

Nikdo vás nemůže donutit platit si službu nebo poplatky, o které nemáte zájem.

Pak si ovšem musíte zařídit přijem televizních programů jiným způsobem, který nevyžaduje poplatky.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.07.12 00:16
avatar

Vážený pane protože v mem místě bydliště je špatný pozemní signál DVBT zakoupil jsem letos v ůnoru satelit na základě reklamy kartu za 1000kč stím že základní TV prgramy budou zdarma.Teť abych kupoval měnil za600Kč novou a ještě platil servisní poplatkyVadí mi tento podvodJeště dnes si vspomínám jak Izer tuto reklamu v TV provozoval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.12 06:56
avatar
Jestli to bylo letos v únoru, může to být již karta Irdeto nebo ICE (pozná se podle nápisu u čipu). V tom případě kartu měnit netřeba.
doplněno 30.07.12 06:58: Tedy pokud máš Skylink. Izer myslím propagoval CSlink.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.