Holící strojek - rotační a nebo kmitající?

Od: Datum: 16.02.13 10:23 odpovědí: 5 změna: 27.02.13 02:00

Dobrý den. Může mě někdo poradit, který el. holící strojek je lepší? Zda rotační a nebo kmitající. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.13 10:36

Blesku,záleží na tom,jak často se budeš holit.Vibrační strojky bývají levnější,holí vesměs rychleji.Pro dokonalé oholení nemá konkurenci trojfrézkový rotační Philips.

JABRAKA

Ohodnoceno: 4x

Datum: 16.02.13 11:17
Souhlas.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.02.13 10:48

Měl jsem obojí a skončil jsem u vibračního Panasonicu cca za 4 tisíce a je dokonalý a nemůžu si vynachválit, používám denně. Philipse jsem měl taky, ale tohle se mi jeví lepší.

Datum: 16.02.13 12:04

Já jsem mám frézkový Philips oholí vše, pak mám ještě planžetový Braun a tváře to oholí, ale v oblasti od brady ke krku některé části neoholí ani omylem(místo toho Braunu za 3500Kč jsem si měl koupit radči Panasonic i když se to nedá napájet ze sítě jenom akumulátorově).

Ohodnoceno: 1x

Od: bookus
Datum: 27.02.13 02:00

Třeba strojekBraun Series 3odvede dobře svoji práci, i cena je solidní. Problém, ale nastal cca po třech letech kdy se opotřebil břit a nastal čas koupit nový. Jenže nový stojí cca 700,- Kč což vzhledem k ceně samotného holícího strojku je celkem slušný výdaj. Takže při výběru holícího strojku je potřeba počítat do budoucna i dost vysokou cenou náhradních dílů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.