Nejde mi naladit Tv Fanda

Od: Datum: 24.07.12 13:32 odpovědí: 17 změna: 29.09.12 17:24
Hezky den.Po marných pokusech se obracím na vás.Set box a tv.Setbox dám automatické hledání,najde to všechno,kromě tý Fandy.Prostě se tam v seznamu neukazuje.Jestli mám dobrou informaci,tak začala vysílat už 14.7.?ne?
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 24.07.12 13:35

Fanda nevysílá pozemně v DVB-T, ale jen přes satelit, kabelovku a snad v nějaké interentové (placené) TV.

doplněno 24.07.12 13:36:

... internetové ...

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 24.07.12 13:37

Ha!Takže ne pro mě.Já se s tím tady štvu.
Díky.
Od: olaf71*
Datum: 24.08.12 15:47

Televizní kanál Fanda, patřící pod Novu, bude od pátku odpoledne v běžném pozemním vysílání. Společnost CET 21 se na tom dohodla s provozovatelem multiplexu 4, společností Digital Broadcasting.

Datum: 24.08.12 15:51

Počkat!?fakt?No to je supr!a od kdy?jeee díky.
Od: mowla*
Datum: 24.07.12 13:39

Jak - ale spíše kde, naladit - http://fanda.nova.cz/jaknaladit/

Nova zřejmě nehodlá svůj další kanál šířit ´zdarma´... ;)

Od: lucimera*
Datum: 02.08.12 19:03

Myslím, že kanál Fanda zdarma je. Alespoň to Nova ve svých reklamách uvádí. Nebo ne?

Od: olaf71*
Datum: 24.07.12 18:06

jinak Fanda docela dobrej. od té doby, co začal vysílat, jsem večer na Novu nekoukal

Datum: 24.07.12 21:31

Vy provokatére!Psaný program nabízí pořady pro mě.Díky.Každý večer co zapnu tv tak radši jdu spát...To je užitečnější.
Datum: 24.07.12 22:19

Musíš třeba na O-2TV

JABRAKA

Od: bena*
Datum: 24.08.12 16:19

Není třeba mít O2 TV, fanda vysílá jak přes DVB-S, tak i DVB-T. Jinak ten fanda, koukal jsem do programu a dávaj tam takový ten okoukaný odpad (převážně z USA) jako Walker texas ranger, Kdo s koho a podbné, Městečko Southpark, Kobra 11, Hvězdná brána a podobné hlouposti... Akorát se mi líbí Gambrinus liga, to by se dalo občas na to mrknout.

Takže ten kanál tam mám v zadu, stejně jako Cool a je tam spíš jen do počtu...

doplněno 24.08.12 16:41: Ale už včera se psalo na Parabole.cz, že se fanda chystá vysílat ode dneška v DVB-T.. A věřím že na jiných serverech se o tom psalo včera nebo dřív. Ale to je jedno ;)

Datum: 24.08.12 16:35

Ale v DVB-T teprve ode dneška.

Od: aaaaaa*
Datum: 24.08.12 22:10

pro pár lidí kteří chytnou mux4. Jinak ale kdo ji nechytí, o nic nepřichází, stačí nahlédnout do programu. Odpadky.

Datum: 02.09.12 21:26

Tv fanda občas vynechává,ale dá se na to koukat-a tý pořady co jste napsal,na to ani já nekoukám.Dnes jsem se ráno pobavila u účetního Fantôzi :-D občas se v něm najdu-myslím v nabízených programech.
Od: metroman*
Datum: 18.09.12 15:47

Fanda TV je v DVB-T zdarma. Stačí naladit. Já ho chytám.

Datum: 18.09.12 20:25

Fanda vysílá v MUX4. Takže je na většině území ČR v DVB-T nedostupný.

Od: volf
Datum: 29.09.12 17:24

TV Fanda je opravdu zdarma. Vysílá přes satelit (nutnost karty CS Link nebo Skylink; Digi TV nebo freeSAT), v kabelovkách a v posledních týdnech nově i v pozemním digitálním vysílání DVB-T. Viz návod Jak naladit TV Fanda

Pokud jste z Brna a okolí, tak před týdnem bylo navýšeno pokrytí v této lokalitě (Multiplex 4 rozšířil pokrytí v Brně a okolí). Zkuste znovu proladit vaše set-top-boxy či televizory. Třeba vám mimo TV Fanda přibude i TV Pohoda.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.