Nejdou přehrávat nahrané pořady

Od: Datum: 22.07.12 12:06 odpovědí: 3 změna: 22.07.12 15:32

Dobrý den. Zakoupil jsem si kartu CAM Irdeto SMIT CI+ (Skylink i CS Link Ready) dekódovací modul. Program se mi nahrál, ale při přehrávání se mi ukazuje E 30-4 Tento kanál nelze právě sledovat. Mám HUMAX iCord HD propojený s novou televizí Smasung kabelem HDMI. Nevíte jestli by mohl být špatný modul nebo kde by mohla být chyba? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.12 12:34
avatar

Se satelity nemám žádnou zkušenost, ale možná právě proto mě neodbytně napadá, jestli daný kanál v době nahrávání vůbec vysílal, nebo nebyl kódovaný a pod. a ty jsi nenahrával pouze hlášku, že nelze sledovat. Případně by karta mohla umožňovat sledování, ale už ne nahrávání. Ber to jenom jako úvahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drejdl*
Datum: 22.07.12 13:06

Píšete o modulu, ale nepíšete o kartě. Máte zasunutou kartu do modulu? Pokud ano, máte modul povolený v menu přijímače? Skylink teď také pořád laboruje s klíči, pokud by vše vypadlo, je nutný refresh přes web poskytovatele.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: misa*
Datum: 22.07.12 15:32

Mám novou kartu IRDETO zasunutou v modulu SMIT IRDETO. Modul povolený asi bude, protože některý z programů se nahraje i přehraje bez problému. A ani jsem nenašel v HUMAXU, kde by se měla karta povolovat.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.