Lze přejít na předplatnou kartu?

Od: Datum: 21.07.12 13:43 odpovědí: 2 změna: 21.07.12 15:17

Dobrý den mám předplacenou kartu Vodafone jíž několik let jde přejit k O2 na předplacenou kartu? nebo to jde jen že bych přešel do paušálu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.12 14:43

A proč? Já u kyslíku jsem jen pro volání 1min zdrarma Kvído. Jinak snad nejhorší. A to ještě skoro celé dopoledne nedostupná sít pro celou Moravu.

Od: bena*
Datum: 21.07.12 15:17

Ano, přejít jde, ale musíte vyčerpat všechen kredit (jinak propadne Vodafonu). Pak si budete muset koupit kredit u O2.

Jinak jeslti máte Vodafe nebo T-Mobile nebo O2, na to přijde kredenc, je to prašť jako uhoď.

doplněno 21.07.12 15:20:

Jinak kvídovo volání zdarma na 1 minutu jsem často využíval - zavoláte na číslo 829 829 829, pak naťukáte číslo, kam chcete volat (musí být ze sítě O2 nebo pevná linka O2), vyslechnete si krátkou reklamu a můžete minutu volat zdarma.

No já si teď volám za 1Kč za minutu u U:fona, takže větší spokojenost. jen pokrytí nemá všude hold no, takže pokud jste z ďolíku nebo nějakého "zapadákova", tak tam bude problém.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.