Mobilní tarif

Od: Datum: 20.07.12 09:18 odpovědí: 14 změna: 10.08.12 22:16

Dobrý den přemýšlím o tarifu, ale jelikož se mezi těmi třemi vyděrači na trhu nemůžu rozhodnout, a nelíbí se mi ty jejich rádoby dobré nabídky, tak jsem se dostal k tomuto:

jde o firmu Max-call

Kdy se měsíčně platí 179 Kč.

Volné minuty 150

volných sms: 200

volných minut na o2 a pevnou: 70

volání na pevnou a o2: 3.24

volani do ostatnich siti: 5.76

sms 1.80

Volání v rámci holdingu ( ve skupince lidí kteří mají tenhle ,,tarif´´) - zdarma

Převedou vám zdarma tel. a nepodepisujete žádnou smlouvu omezenou rokama.

Zajímá mě tedy, znáte někdo něco výhodnějšího?

S pozdravem T.


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.12 09:28
 
avatar

Momentálně nic lepšího neznám, ale připomínám, že s úpravou zákona se očekává masivní vstup virtuálních operátorů na trh; co ti přinesou, zatím nevíme.

 
Datum: 20.07.12 10:07
 

Výhodnější nabídku? Znám, ale není vhodná pro každého.

Ten, kdo platí měsíčně víc jak 1000Kč, je vhodný neomezený tarif, za zhruba 1300kč.

Předpokládám, že do této skupiny ale nepatříte.

 
Od: bena*
Datum: 20.07.12 10:18
 

No těmhle firmám bych moc nevěřil, vím, že jedna nějaká podobná firma něco nabízela s využitím služeb T-Mobilu a kamarádka se pěkně spálila.

Virtuální operátoři = stejná zlodějina jako malé energetické společnosti.

Čtvrtý operátor tu už dávno je, jmenuje se U:fon, jen jede na jiné technologii (ne GSM, ale CDMA) - je nunté mít CDMA telefon. U:fon jich moc nenabízí, nabízí 3 jednoduché, jeden trošku lepší. Já jsem ten oligopol poslal kamsi a šel k U:fonu. U:fon aktuálně nabízí tři tarify, více zde: http://www.ufon.cz/cs/telefon Jinak dřív nabízel tarifů víc, ale to musíte hledta třeba na Aukru, pokud někdo nabízí SIMkarty s přístroji na ty tarify (vím, že se nabízelo nějaký volání za 100Kč měsíčně, pak byl vlbec nějaký tarif za 0,- ,aj.)

Sice teda na U:fon spousta lidí nadává, ale nadává se v drtivé většině případů na internet, protože není tak rychlý a občas padá a další problémy. Hlasové služby jsou v pohodě, jen si zkontrolujte pokrytí mobilního telefonu: http://www.ufon.cz/cs/sit-a-pokryti/mapa-pokryti (vedle mapy si klikněte na Hlasové služby a mapu trošku víc přibližte - kde je světle zelená, můžete používat v pohodě mobilní telefon).

 
Od: alpo
Datum: 21.07.12 18:25
 

Mám neomezený tarif za 1200 kč, včetně neomezených SMS a internetu už dva roky. Žádný čtvrtý ani virtuální operátor nebude, nedělejte si iluze .

 
Od: hop®
Datum: 21.07.12 18:33
 
avatar

Probuďte se, už několi let zde fungují ČTYŘI mobilní operátoři! *zed*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: machalova*
Datum: 27.07.12 14:44
 

Dobrý den, nemáte prosím na firmu max call bližší kontak?

Děkuji

H.

 
Od: machalova*
Datum: 27.07.12 14:47
 

Max call: Za mě se pokusili převést od jiného operátora bez mého vědomí na základě fiktivní smlouvy, bohužel se mi na ně nedaří sehnat jiný kontakt než je adresa na živnostenském rejstříku. Prosím, jestli běkdo máte k¨telefonické kontakt, dejte vědět.

 
Od: tomba*
Datum: 29.07.12 17:26
 

Bližší kontakt nemám, jen tel leták co mi poslali emailem, tak tam je telefon a email nic víc. pomůže Vám to?

Od: machalova*
Datum: 29.07.12 20:18
 

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

 
Od: tomba*
Datum: 10.08.12 21:47
 

tak jsem Vam to poslal, ale co jsem se dozvedel tak dalsi moji znamí sluzbu od max call vyuzivaji a rikali ze jsou maximalne spokojeni, tak ted nevim co si vybrat.

s pozdravem R.

Od: bena*
Datum: 10.08.12 22:16
 
Podívejte, napíšu Vám to takhle. Měsíce být problém nemusí, měsíce to bude opravdu fungovat, bude to levné, ovšem bude-li mít firma problém s operátorem, obětí budete pak jen Vy a může se stát, že Vám klidně odpojí telefon.
A jak tu někdo psal - Vy vlastníkem čísla nebudete. Tím bude firma, ke které by jste se upsal. Opravdu to prosím zvažte, výhodný balíček si můžete buď vydupat u stávajícího operátora tak že třeba konkurence /nejmenujte konkrétního oprerátora/ nabízí podobný za výhodnější cenu, klidně si to přibarvěte trošku a že pokud k nim přejdete, ještě získáte další výhodu, že k nim přejdete, atd., atd. nebo můžete zkusit U:fona, ale koukněte na jejich stránky [www.ufon.cz] a zjistěte si pokrytí a další věci nebo si skočte do partnerské prodejny U:fon, seznam najdete tamtéž.
 
Od: vlazy*
Datum: 29.07.12 19:27
 

Výhodnější by asi byl VoIP, ale ten je zase závislý na dostupnosti internetu. Mobilita u VoIPu je sice trochu omezená, ale v současné době doma i ve firmach bývá internet téměř samozřejmosti. Oproti mobilním operátorům, ale i pevným linkám je to dost značná úspora hlavně pro ty kteří hodně telefonují nebo telefonují do zahraniči. Navíc hovory v ramci dané VoIP sítě jsou zdarma a často i do jiných VoIP sítí. Úspora by to asi byla i jako doplňkové telefonování ve firmě a doma. Já používám VoIP od firmy Mikrotech který je jeden z nejlevnějších v ČR.

 
Datum: 30.07.12 08:50
 

Ti, co užívají v telefonu mobilní internet, mobilita je jim parametrem neznámým. Skype nabízí tarify pro neomezené volání na pevné linky rozdělené na jednotlivé země, konditenty, či celý svět. Při využítí akce Skype Premium na 12měsíců, vychází neomezené volání v rámci CZE na pevné linky okolo 100Kč. Ten, kdo hodně telefonuje na pevné linky, je Skype s cenou bezkonkurenční. Mikrotech nabízí provizi a nízké ceny hovorů na mobilní telefony.

 
Od: vlazy*
Datum: 30.07.12 10:36
 

repty: Ono s tou mobilitou internetu v mobilu to závisi asi jak pro koho. Kdo platí za ten mobilní internet nějaký měsíční paušál a nemá ho nějak časově nebo formou FUP omezovaný tak nějaká mobilita toho mobilního internetu jich asi nemusí zajímat. Kdo ale používá nějaké jiné nemobilní internetové připojení tak je závisly na tom internetu pouze tam kde tën internet má např. ve firmě nebo doma. Kdyby si lidi pouze kvůli telefonování přes VoIP měli ještě navíc platit i internet v mobilu tak by se jim ten VoIP mohl dost prodražit a ani by nemusel být cenově výhodný. Já přes VoIP telefononuji z mobilu ale pouze toma kdy ho mám k internetu připojený přes vlastní domácí WiFi síť. Kdybych měl používat internt který mi nabízí mobilní operátor tak by se mi to telefonování přes VoIP neoplatilo a dost prodražilo.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.