LG RCT 689 - nelze přehrát DVD

Od: Datum: 17.07.12 11:09 odpovědí: 3 změna: 17.07.12 12:11

Mám zakoupený LG RCT 689H. Když vypálím filmy ve formátu avi na DVD (Verbatim DVD-R nebo Verbatim DVD+R) nelze je v LG RCT 689H přehrát. Po vložení DVD naskočí nápis "Neznámý disk, znovu jej prosím překontrolujte "a DVD z mechaniky vyjede. V PC filmy na těchto DVD jdou přehrát normálně i v DVD rekordéru Gogen. Kde by mohla být chyba?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.12 11:17
avatar

Chyba je buď v tom, že DVD není uzavřené nebo v tom, že formát AVI může obsahovat parametry, které přehrávač neumí přehrát. Už se zde mnohokrát řešilo a zdůrazňovalo, že AVI není formát, ale kontejner, ve kterém se může skrývat cokoli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zima*
Datum: 17.07.12 12:11

Jak bych to DVD mohla uzavřít? Jsem technický antitalent :-D Kdyby to obsahovalo parametry, který neumí přehrát přehrávač, nešlo by to spustit ani na flashce? Stejný film, který mám vypálený na DVD, mi totiž pokud ho dám na flashku jde v tomto přehrávači spustit.

Od: mowla*
Datum: 17.07.12 11:22

Velmi pravděpodobně chybějící kodek(y) v DVD LG (DVD nezná formát, v němž je film uložen)... Také je možné, že LG ´nerado´ pálené disky (lze zjistit v manuálu).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.