Dotykáč a magnet

Od: Datum: 16.07.12 23:02 odpovědí: 7 změna: 18.07.12 06:43

má magnet vliv či dokonce může poškodit dotykový display?Podlehl jsem a prodloužil jsem si smlouvu se samsungem Galaxy Pocket.Pak jsem si pořídil pouzdro,ale to má chlopeň na magnetický pásek a zdá se mi že mi mobil přivádí k neustému požadavku na zadání PIN- (během hodiny asi 3x,ale nejsem si tím 100%jist. zda jsem něco neopomněl.Zatím jsem ho přestal používat ,to pouzdro.děkuji za odpo!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 16.07.12 23:07

Nemá vliv, u výsuvných a véček se používal magnet na aktivaci telefonu při otevření / vysunutí.

Ohodnoceno: 2x

Od: bena*
Datum: 17.07.12 11:13

Magnet by na dotykáč neměl mít vliv. Osobně se Samsungy nemám dobrý zkušenosti, moc toho nevydrží. tento problém bych řešil reklamací telefonu.

Od: gustaf
Datum: 17.07.12 11:32

Používám podobné pouzdro s iPhonem. Nemá vliv.

Datum: 17.07.12 14:30

Tak obal na ipad má v sobě 21 neodimiových magnetu a další magnety jsou přímo v ipadu.. takže reálně ne ale u tamtunga to nemusí být ošetřeno a většinou se v návodech píše aby se člověk vyhl jakýmkoliv mg.. takže vliv to mít může, výrobce je chráněn..

Datum: 17.07.12 15:59

Tak asi jsem na to přišel proč.Na základě vašich odpovědí jsem si to trochu testl.Držel jsem jej (MT ) na chlopni s magnetem a NIC.Pak jej vložil do pouzdra,dal do kapsy a po chvíly vyjmul-chtěl pin.Nyní ho mám v pouzdru již 3 hodiny z toho hodinu jsem jej měl u sebe a nic.Předtím totiž asi byl vypínacím tlačítkem dolů a vlastní váhou se o pouzdro vypnul a poté zapnul .

Datum: 17.07.12 18:42

Poměrně silný magnet obsahuje i repráček ve Vašem mobilním telefonu, který je od displaye vzdálen jen několik málo milimetrů;)

Od: bmbx®
Datum: 18.07.12 06:43

Magnety i silné, nemají žádný vliv na běžnou elektroniku. Hodně citlivé byly CRT - rozhodily se konvergence a muselo se použít esterní odmagnetování masky, ale to jaksi u mobilu nehrozí :D

doplněno 18.07.12 06:45:

Omlouvám se:

externí odmagnetování...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.