Jak připojit headset k telefonu?

Od: Datum: 11.07.12 10:12 odpovědí: 3 změna: 11.07.12 10:46

Zdravím. Nedávno jsem si koupil telefon SE Xperia Arc S. Dokoupil jsem si k němu bezdrátová sluchátka, ovládaná přes technologii Bluetooth. Problém je v tom, že sluchátka nelze připojit k telefonu. Četl jsem na internetu návod, jak je připojit. Když jsem vyhledal přístroje se zapnutou funkcí Bluetooth (sluchátka jsem měl samozřejmě zapnutá), telefon žádné přístroje nenašel. Nevíte někdo co s tím? Předem děkuji za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 11.07.12 10:24

Na sluchátkách se musí aktivovat funkce "párování" jinak je telefon nenajde. To by se na ty vaše sluchátka mohl jinak napojit kde kdo, kdyby to šlo tak jednoduše :D

Od: pepsina*
Datum: 11.07.12 10:30

A jak se dají sluchátka spárovat s telefonem, když nejsou pro telefon viditelná? tzn;jsou zapnutá, dioda bliká modře (jak je napsané v manuálu), a telefon je prostě nemůže najít?

Od: bmbx®
Datum: 11.07.12 10:46

Znovu opakuji, sluchátka se musejí zapnout do režimu "párování" dle manuálu sluchátek a pak je telefon najde a spáruje se s nimi. Pokud jsou sluchátka jen zapnutá tak je žádné zařízení nevidí, až budou spárovaná s vaším telefonem budou fungovat jen s ním.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.