Doporučíte mi nějaký dobrý fotak?

Od: Datum: 14.02.13 20:21 odpovědí: 4 změna: 14.02.13 22:37

Dobrý den, chci si koupit digitální fotak, a chci nějaký slušný, ale zase nechci nějaký za 30.000,-. Doporučíte mi nějaký, pokud možno do 5.000,- a aby se dal sehnat v datart, případně electroworldu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.13 20:26

Podle mě, do pěti tisíc je jedno, jaký kompakt koupíš. Tyhle věci se liší jen vnějším designem, takže nad tím moc nepolemizuj.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.02.13 20:35

do 5tisic je vse uplne stejne a dela se to ve fabrice pres ulici ... takze zajdi do obchodu a prvni co se ti bude libit kup

Datum: 14.02.13 22:21

Podívej se na stránku www.chip.de tam jsou testy fotoaparátů. Ale určitě všechny fotoaparáty nejsou stejné.

Od: bmbx®
Datum: 14.02.13 22:37

Nemáte pravdu, kompakty se liší a dost hodně, kolem 5000Kč je například kompaktík Sony WX100, který nemá u ostatních výrobců konkurenci. Je malý, optický 10x zoom, digitální coby do kvality u všech jiných výrobků nesmyslný, u tohoto stroje funguje velice pěkně 2x, takže lze docílit celkového přiblížení 20x, perfektní optická stabilizace, pak stabilizace multiexpozicí, stereozvuk u HD videa. 120 000 ISO které má šum srovnatelný 800 ISO filmu. Šum je hodně podobný filmovému, takže nepůsobí tak rušivě...

A mohl bych pokračovat dál, je to prostě hodně povedený foťáček ;)

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.