Tesco klimatizace za 1.400,-

Od: Datum: 06.07.12 17:35 odpovědí: 3 změna: 07.07.12 21:28

Hezký den přeji, dnes jsem se byl podívat v Tescu, a vidělel sem tam tesco klimatizaci za 1399 kc ta cena se mi zdála velice nízká Myslíte, že bude plnit svoji funkci? Vyděl jste ji také někdo, jaký máte na to názor,? zda se vyplatí taková koupě. děkuji za vaše rady a připomínky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: viky®
Datum: 06.07.12 17:54

Dobrý den. Tesco - Letňany, klimatizace, která je tam vystavená, to je jen na chlazení. Manžel to ohodnotil, jako lepší ventilátor. Nekoupil by to. Za málo peněz, málo muziky. Jen názor.

Od: pepr®
Datum: 06.07.12 18:40

Za 1400,- to není klima, ale ochlazovač vzduchu http://www.heureka.cz/?h[fraze]=ochlazovac%20vzduchu&m=f

Ventilátor co prohání vzduch přes led nebo studenou vodu. Tak vše co dělá, je to, že fouká chladnější vzduch. A taky teda zvlhčuje.

Což při tom dusném prostředí asi výhra nebude.

Datum: 07.07.12 21:28

Mám to doma a funguje to jak píše výše pepr, nakonec jsem koupil mobilní klimatizaci kde si nastavím teplotu kterou to udržuje, nevýhoda oproti venkovní klimatizaci je větší hlučnost.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.