Instalace MIUI ROM?

Od: Datum: 05.07.12 10:47 odpovědí: 5 změna: 05.07.12 12:17

Promiňte mi mou neznalost, ale nemohl by mi tu někdo aspoň ve stručnosti napsat jak nainstalovat MIUI ROM na Xperii Mini Pro? http://forum.xda-developers.com/showthr ...?t=1578109 děkuji moc

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 05.07.12 10:51

Běžný uživatelům nedoporučuju dělat takové zásahy do telefonu, to bych nechal na odborníkovi. Můžete si i při pochybení zničit telefon.

Od: petaaa
Datum: 05.07.12 10:59

Děkuji, vím, že si můžu zničit telefon, ale to není odpověď na otázku, poradil mi tedy prosím někdo?

Datum: 05.07.12 11:00

Ten návod tam máte,tak nevím,proč se ještě ptáte...?

Postupujte podle něj.

Od: petaaa
Datum: 05.07.12 11:02

promiňte že se ptám, ale česky a trochu více do detailů, by to bylo lepší

Od: bena*
Datum: 05.07.12 12:17

Pokud tomu návodu nerozumíte, vybodněte se nato. Opravdu, řešil jsem několik podobných problémů.

A pokud chcete návod v češtině, zkuste překladač, ale je to hodně velké riziko, překladač nemusí překládat 100%ně přesně - překladač přeloží pouze význam.

Takže radím Vám, vybodněte se na to, jeslti nechcete z mobilu si udělat atrapu do výkladní skříně.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.