Levný mobilní tarif

Od: Datum: 14.02.13 15:59 odpovědí: 5 změna: 16.02.13 08:06

Ciao borci,

scháním levné volání. Uživatel TOMBA tu uváděl max-call, můžeš mi prosím poslat bližší info?

Jsem ochoten platit 500,- měsíčně. Všem moc děkuji za reakce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.13 01:00

Doporučuju počkat, za pár měsíců se na trhu objeví plno virtuálů (třeba odorik.cz, voocall.cz) a to pohne s cenama dolů asi dost. Nebo volejte zpětným voláním (kde není internet) a přes internet - bez paušálu za 1 Kč/min na všechny mobily, na pevný ještě levněji, s účtování po vteřině. Sám to používám už hodně dlouho a dost ušetřím.

Ohodnoceno: 0x

Od: cojecoje*
Datum: 15.02.13 07:08

To mě, taky napadlo. Jen pochybuju, že budou mít třeba 800 min, 200sms a net 150mb a VPN zdarma za 450,- včetně. Tento paušál mi končí posledního Února, proto hledám podobnou alternativu. Jinak tento paušál nabízí pro své partnery finanční subjekt- Partners.

Takže pokuď někdo víte o podobné nabídce, tak jsem s ní. Nejsem ochoten platit různé jednorázové aktivace, jen ty vratné.

Jinak díky za odpověď megacruiser... :)

doplněno 15.02.13 07:09:

A ta zásadní věc je ta, že pár měsíců čekat nemůžu, bohužel.

Datum: 15.02.13 20:11

Tak v tom případě se možná zkusit ještě poptat u Allrisk - je to něco jako Partners, taková pojišťovna a mají zajímavou nabídku - viz. obrázek.

doplněno 15.02.13 20:12:

Obrázek

Od: cojecoje*
Datum: 16.02.13 08:06

Díky za info megacruiser. Nicméně pátrám dál... :) .

Datum: 15.02.13 18:00
Jakou app používáš na volání přes Wi-fi do mobilních sítí?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.