Blikající obrazovka netbooku

Od: Datum: 04.07.12 09:23 odpovědí: 5 změna: 08.07.12 08:11

Dobrý den. Mám takový problém. Mám netbook-ASUS již rok a půl. Poslední dobou se mi stále častěji děje, že mi začne blikat obrazovka. Buď úplně do černa nebo se tam udělají takové čáry, asi tak jako, když se vám ztratí signál na TV. Nezjistila jsem, proč se tomu tak děje.Nejdříve jsem to připisovala nízké baterii, ale tomu tak nebylo. Netbook blikal i při nabité baterii a dokonce i když byl na kabelu, což mě opravdu zneklidňovalo. Nyní nevím, co je to vlsatně za vadu a jestli někdo z vás má podobnou zkušenost, tak porsím poraďte! Pak by mi nezbývalo nic, než zažádat o reklamaci. *nevi*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 04.07.12 09:30

Zkuste přeinstalovta ovladače grafické karty. Žel nevím, jaký to je typ ASUSu, nemůžu Vás proto odkázat přímo na stránku, kde stáhnete ovladače přímo pro tento netbook.

Ale reklamací nic nezkazíte, dneska všechno co se vyrábí, tak jsou s tím akorát problémy, všechno se šidí a dělá se to jen tak na oko. Pak to akorát blbne, po chvíli se to musí reklamovat a po záruce vyhodit. Fakt hnus.

Od: mkat®
Datum: 04.07.12 17:43

Možno odchadza monitor ,podsvietenie,alebo kabliky na prepojenie monitora zo zakladovou doskou počitača.Možno by som ešte skusil zapojiť iny ,externy monitor, či to robi aj na nom.Ale pokial je ASUS ešte v zaruke tak by som ho dal do servisu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.07.12 18:05

Přesně. Dokud je záruka tak reklamaci.

Od: helaa
Datum: 07.07.12 21:13

Reklamace ;)

Od: bmbx®
Datum: 08.07.12 08:11

Pokud bliká monitor a občas to udělá čáry, tak je to přelámaný kablík - reklamovat. Je to jedno z nejčastějších "kurvítek" - schválně je to vyrobeno tak aby to nevydrželo

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.