Problémy s přehráváním dvd disků

Od: Datum: 02.07.12 01:16 odpovědí: 4 změna: 03.07.12 22:01

Prosím o radu alespoň na jednu otázku ohledně přehrávání vypálených filmů na dvd-r. Mám problém s přehráváním některých vypálených filmů na svém dvd přehrávači. Hlavně jsou to tyto body: 1. Některé filmy nejdou přehrát. Ačkoli vždy vypálím zásadně ve formátu avi nebo dvdrip,většina filmů se pohodlně spustí,zatímco u některých se při spuštění objeví pouze nápis "this file is not supported". 2. Některé filmy nejsou na disku celé 3. U některých filmů se seká obraz,zatímco zvuk celkem obstojně běží 4. U přehrávání některých filmů se dvd neustále zasekává a poskakuje o vteřiny dopředu. Podotýkám,že mám přehrávač Samsung a na počítači používám vyp. program Ashampoo B. Studio.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.12 06:54

Zkuste snížit rychlost vypalování,použít nosič dvd+r.

Ty filmy si do .avi konvertujete sám?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jardalm79*
Datum: 02.07.12 07:01

V avi formátu je mám přímo stáhnuté.

Od: bena*
Datum: 02.07.12 08:58

AVI není formát, AVI je kontejner. AVI můžete mít v MPEG-4, v MPEG-2 nebo třeba ale i v DivX, se kterým mají přehrávače problémy. Proto třeba když to stahujete z Uloz.to, koukněte se na detaily souboru. Tam Vám to napíše přímo formát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.12 22:01

Stahněte si program Videoinspektor a v něm otevřte stažený soubor AVI. Když rozbalíte Extra nástrojovou roletku Four CC Changer, tak se v souboru dá přepsat označení kodeku pro stolní přehrávač. Musíte tam mít např. : divx - divx , prostě obě políčka stejná. Obvykle film nejde přehrát, když je v jednom políčku divx a v druhém třeba DX50 (to se musí přejmenovat také na divx).

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.