Návod k mikrovlné troubě

Od: Datum: 01.07.12 18:02 odpovědí: 5 změna: 02.07.12 09:54

Dostala jsem starší mikrovlnu zn. Le Cynge electronics, typ LCE 2029G, bohužel k ní není návod na použití. Neměl by ho někdo k zaslání? Předem děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.12 18:21

Zkuste www.diplodocs.cz, tam se dá najít spousta návodů k lecčemus.

Od: pepr®
Datum: 01.07.12 18:24

... k lecčemus. Až na návod k této mikrovlnce *smich*

Datum: 01.07.12 18:34

Tenhle dotaz už tu byl. Návod nebyl, není a nebude. Je to prostě bezejmenná trouba pro obchodní řetězce. Vzhledem k tomu, že je to trouba se dvěma mechanickými knoflíky, tak lze použít návod k jakékoli MW troubě. I když já osobně nevím, co bych v něm měl vyčíst.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.07.12 07:42

To je pravda, díval jsem se na její snímek, tam snad návod ani není nutný. Jeden knoflík jako časovač a druhý nastavuje intenzitu. Jen by bylo třeba důležité, jaký má ta trouba příkon a to se objeví někde na štítku.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.07.12 09:54

Adresa společnosti: Le Cygne electronic service,spol. s r.o.. Sokolovská 85. Praha 8 180 00

Nějaký servis mají na adrese Cygne electronic service, spol Praha město, firma, Praha Prosek, (viz http://www.edb.cz/firma-332759-le-cygne-electronic-service-praha-9-prosek). Ale nevím, jestli ještě vůbec existují. A ani nevím, k čemu může ta adresa být, pokud návod k tak staré?) troubě stejně nemají.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.