Flash player na ANDROIDU- jak aktualizovat?

Od: Datum: 03.02.13 17:02 odpovědí: 2 změna: 08.02.13 20:40

Zdravím mám telefon s androidem 4.0.4 a nevím jak na něm aktualizovat flash player, který již mám v mobilu. Na Google play, jsem nic nenašel.

Chtěl jsem se dívat na hokej na stránce www.tv.hokej.cz; a když se mi mělo pustit video tak mi to napsalo "Vysílání vyžaduje Adobe Flash palyer ve verzi 11.2 nebo vyšší. Používáte straší verzi zásuvného modulu Adobe Flash Player a je třeba provést jeho aktualizaci"

Neví někdo co s tím? Je docela blbý, kdyý na nadroidu nemůžete sledovat videa :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pkb
Datum: 08.02.13 20:40

Flash nejde aktualizovat. Musíš použít jiný browser. Mě tv.hokej.cz jede pouze v Puffin Web Browser https://play.google.com/store…s?id=com.cloudmosa.puffinFree . Zkoušel jsem dnes jen archív. Flash je jen na 14 dní, jinak musíš naistalovat placenou verzi za 62Kč. Video sice jede, ale není to úplně OK. Navíc nefunguje tlačítko na zvětšení videa na ceou obrazovku, takže si musíš okno s videem patřičně zvětšit v browseru. Taky není snadné zesilovat nebo zeslabovat. Chce to trochu šikovnosti. Zkoušel jsem ještě Photon Flash & Browser, ale tam to nechodilo.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.