chyba dvd

Od: Datum: 16.06.12 23:15 odpovědí: 6 změna: 17.06.12 20:33
prosim vas, vypalila jsem si dvd, ale kdyz jsem ho dala do dvd prehravace tak mi neslo prehrat - ukazuje se mi: "Divx HD not supported", pritom jsem si to video prekonvertovala do .avi, kterej mi prehravac bere...nevite co je tam za chybu nebo do ceho to mam prekonvertovat, aby mi to prehravac bral?
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: marenka55
Datum: 16.06.12 23:33

prosim nevite to nekdo? Musi prece existovat nejaka moznost jak to prehrat. Stahla jsem to z uloz.to ve formatu .wmv , pote jsem si to prekonvertovala do .avi a stejne to na tv nejde prehrat :((
Datum: 17.06.12 00:03

Zkus tenhle program mělo by to fungovat "C:Program FilesVSOConvertX4ConvertXtoDvd.exe"

Od: marenka55
Datum: 17.06.12 00:08

ok dekuju, a nevis cim by to mohlo byt? Zajimala by me pricina
Od: bmbx®
Datum: 17.06.12 11:36

Neni AVI jako AVI, to ž e je nasáno ž e oodporuje AVI neznamená, že přehraje úplně všechny AVI.

Datum: 17.06.12 18:41

Používáte-li windows, nemusela jste formát wmv konvertovat, Windows Media Player by jej měl přehrát.

Datum: 17.06.12 20:33

To Ivzez-dvd ale nezná wokna.Ty zná jen PC!

Já dával několik 2-4 filmy v Avi na DVD a některé filmy můj přehrávač nevezme taky.Třeba dva přehraje a jeden z nich ne!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.