Jaká micro sd do telefonu?

Od: Datum: 14.06.12 20:14 odpovědí: 12 změna: 16.06.12 23:40

Dodry den potrbuji poradit s vyberem micro sd karty do telefonu samsung s 6102 duos.U vazuji o velikoti tak16GB.Dekuji miras

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cepagis*
Datum: 14.06.12 20:48

Obecně platí, že když mám nový přístroj, koupím tam maximální možnou kapacitu karty (tj. tu, kterou přístroj podporuje, tento údaj bývá uveden v návodu k obsluze). Otázkou je, zda to využijete, máme málo vstupních informací. Třeba já v telefonu žádnou kartu nemám, při koupi tam byla microSD 1GB, ale nevyužil jsem ji. Nebo jste pro tu 16GB rozhodnut a nevíte si rady se zančkou? V dnešní době je to vcelku jedno, vyjma některé noname...

Od: bmbx®
Datum: 14.06.12 22:33

Jen tak mimochodem, kdysi jsem si pořídil stereofonní diktafon Sanyo na Mini SD, dle návodu bylo podporované maximum 64MB a ejhle s přehledem schroustá bez problémů 1GB, s dvěma už si neporadí. Tím chci říci, že výrobci mnohdy uvádí jako maximum číslo, které odpovídá tomu jaké největší karty se v té době vyráběly. Naštěstí teď to nehrozí, protože aktuální stav je SD-max.2GB, SDHC- max.32GB a následují SDXC - u těch by se to mohlo opakovat ;)

Od: jdukolem
Datum: 14.06.12 23:09

Jen tak mimochodem existují SD 4GB.

Datum: 15.06.12 06:11

Jen tak mimochodem to vím, sám mám 2kusy, ale jsou s nimi problémy v zařízeních co podporují jen SD a proto se už navyrábí ;)

Datum: 15.06.12 09:22

Mate pravdu u tohoto telefonu udavaji maximalni 32GB ale ja se rhodl o kopi zlate stredni cesty 16GB potrebuji poradit znacku a take cim vetsi Class tim lepsi.Dekuji miras

Datum: 15.06.12 11:55

Já jsem nikdy nějak nevyhledával značku a nebál jsem se i hodně levných neznačkových, class taky není nějak kritický pokud se nebude jednat o záznam obrovských souborů, to by pak trvalo dlouho, nebo videí ve větším rozlišení - to by nemuselo fungovat.

Jinak v kvalitě asi vede Sandisk...

Datum: 15.06.12 12:28

Tak ted opravdu nevi prodejci preferuji Kingston ale ono asi zalezi na kazdem jakou zanacku si vybere ale dekuji za radu.

Datum: 15.06.12 12:36

KIngston, Transcendent,taky není špatný, ale pozor prodejci si mohou preferovat cokoliv - jejich zájem je prodat...

Například A-data patřila mezi nejlevnější a vždy se objevila na trhu s nejrychlejšími a největšími kapacitami karet. Ale řešit tohle je podle mne ztráta času, i ta nejkvalitnější karta může kleknout, takže stejně je potřeba zálohovat, zálohovat a zálohovat :D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.06.12 22:03

taky se na ni chystam, da se koupit od dvou stovek vys, class4 je dostacujici.

Datum: 16.06.12 16:38

Ještě jedno upozornění: i když fotoaparát nějakou kapacitu podporuje, nemusí to být ideální jít na maximum, může to zpomalovat ukládání, ale i náběh přístroje. Nevím, jak konkrétně tento aparát, ale informujte se i na to (nebo, máte-li možnost, vyzkoušejte).

Datum: 16.06.12 18:13

u mobilního telefonu to nehrozí - je pořád ve STBY módu, u foťáku to může být horší...

Datum: 16.06.12 23:40

To je asi pravda, Byl jsem ovlivcněn tím foťákem.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.