Nefunguje sd karta

Od: Datum: 13.06.12 07:27 odpovědí: 7 změna: 16.08.12 12:11

zdravím... potřeboval bych poradit- dal jsem si vyreklamovat mobil xperia x 10 mini, kvůli baterii... baterii mi vyměnili a nahráli zrovna nejnovější verzi androidu, ale vyskytl se mi problém s sd kartou. když jsem ji vložil do telefonu, tak neustále hlásí, že sd karta není připojena a že ji mám volžit. Poraďte. Nechci ho zase dávat reklamovat, je to na dlouho, tak jestli s tím má někdo zkušenost... formátovat kartu je zbytečné- v jiném mobilu funguje.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.12 08:08

Podle mě to bude ve čtecím zařízení SD, kartou to není... Poradit, to je těžké, kyž to nechcete dát reklamovat...

Ohodnoceno: 1x

Od: tafr*
Datum: 13.06.12 08:42

takže to zdrbali na té reklamaci podle vás?

Od: tafr*
Datum: 13.06.12 08:43

jestli to není jen softwerová chyba, kterou bych mohl opravit sám... ale nevím kdyžtak jak.

Od: kuchtik79
Datum: 16.08.12 08:54

Zdravim , já mám ten samej telefon a udělalo mi to to samé , už se ví jak to vyřešít ...

Od: bena*
Datum: 16.08.12 09:15

Jak již někdo psal, problém je ve čtecím zařízení. Je to na reklamaci. Myslím si, že můžete požadovat i vrácení peněz.

Být Vámi, koupím si nějaký pořádný kvalitní telefon, třeba Nokii Lumii. A pokud jste u O2, tak jim tam tenhle telefon můžete donýst bez paměťovky, ale s nabíječkou a aspoň nějak trošku zabalenej, ideálně v origo krabici a s příslušenstvím - zvýší se hodnota telefonu, zatajte jim ale že má nefunkční čtecí zařízení na paměťovce, oni Vám ho vykoupí a můžou Vám nabídnout novou Lumii 710 se slevou až 1800 Kč (víc zde: http://www.o2.cz/osobni/odkup-telefonu/).

No a pokud u O2 nejste, tak buď zůstaňte u stávajícího operátora nebo k O2 přejděte...

Nebo pokud Nokii nechcete a chcete jinou značku, tak třeba doporučím ZTE Tania nebo Acer Allegro M310. Případně není špatná volba ani Samsung i8700 Omnia 7 nebo Samsung S7530 Omnia M.

Od: kuchtik79
Datum: 16.08.12 10:38

Problém je v tom že sem ten telefon koupil od známého za 1200 kč a ten ho má zase od někoho co má bazar . Potřeboval sem na rychlo nějaký telefon a za levno, tak ted budu muset koupit novej a už vím že raděj z obchodu at mám záruku ... Moc vám děkuju a přeju příjemný den ... kuchtik

Od: bena*
Datum: 16.08.12 12:11

Pokud by jste chtěl poradit s výběrem levnějšího telefonu, klidně napište a něco vymyslíme

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.