Fagor 2FET-76

Od: Datum: 10.06.12 11:05 odpovědí: 2 změna: 11.06.12 18:48

Dobrý den, mám pračku Fagor (horní plnění). Je to klasická pračka bez displaye a těhlech vymožeností. Včera se mi rozbila.

Problém vypadá takto: Pračku zapnu na kterýkoli program a chvilku po startu začne ždímat. Opravdu je jedno na který to dám, problém je vždy stejný.

Mám už jí asi šest let (na pračku to není moc).

Mám podezření na programátor, asi bude v háji. Nebo mě napadlo ještě nějaké čidlo.

Nevíte co to ve skutečnosti je a jestli je ještě nějaká možnost laciné opravy. Můžu koupit nový programátor, ale myslím že se to nevyplatí.

Děkuji za každou radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.12 11:12

Dobrý den, vypadá to opravdu na programátor. Zajděte do sběrného dvora a poproste pracovníka zda by se nepodíval zda nemají z vyřazené pračky. Nový se opravdu nevyplatí.

Ohodnoceno: 2x

Od: jirka5999*
Datum: 11.06.12 18:48

Asi ano, zkusím se poptat po nějakém starším. Koukal jsem na ceny a ty jsou nehorázný. Třeba i 2000 Kč za nový programátor.

Když neseženu koupím novou pračku, to si myslím že už se vyplatí. Bude zas pár let sloužit.

Kdyby ještě někoho něco napadlo na co se podívat dejte vedět.

Děkuji

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.