Redukce z SD na CF2

Od: Datum: 09.06.12 21:25 odpovědí: 2 změna: 10.06.12 11:48

Dobrý den,

Potřeboval bych poradit s jedním problémem který teď řeším. Mám fotoaparát olympus e-520 který podporuje compact flash II a samozřejmě XD. Jelikož se mi doma válí 4GB SDHC karta a je nevyužitá tak přemýšlím o této redukci:

http://compuny.cz/redukce_ostatni.html

Nehledě na to že jedu na delší dovolenou a kupovat drahé a kapacitou malé XD karty se mi nechce. Máte někdo zkušenosti z redukcí? Funguje bez problémů? Děkuji za každou odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 10.06.12 09:12

Například - http://www.content.cz/adapter-ctecka-cf-sdhc.htm - ale kvůli jedné kartě 4 GB bych to asi neřešil, ta redukce je dražší...

Datum: 10.06.12 11:48

Děkuji za odpověď ale redukci mám již vybranou, nehleděně na to že jakmile koupim další kartu tak se mi investice vrátí, XD karta 2GB stojí od 400Kč a víc. SD karta 16GB stojí kolem 400 korun. Rozdíl mezi cenou a kapacitou je velký. Nehledě na to že všechny zařízení doma mají SD kartu, takže když budu potřebovat tak mohu například z kamery další přehodit do fotoaparátu. Jak jsem říkal jedu na delší dobu pryč a myslím si že bude co fotit. Otázku jsem položil kvůli tomu jestli má někdo s těmito redukcemi zkušenosti hlavně na fotoaparátech olympus. Protože jak je známo u olypusů je kompatibilita příslušenství někdy docela složitá.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.