Jinke Hanlin eReader V3+ - Update FW

Od: Datum: 07.06.12 11:24 odpovědí: 1 změna: 07.06.12 13:00

Dobrý den,
po několika desítkách pokusů a jedné reklamaci se na Vás obracím z voláním o pomoc.
Snažím se dostat do svého Hanlina verzi FW OpenInkpot (oi-hanlin-v3ext-install-0.2.2.zip) ale nedaří se mi to. Už jsem vyzkoušel 3 karty zformátované na FAT16 do kterých jsem nakopíroval soubor V3update.bin ale vždy se zobrazí jen tato hláška (obr. 2)
Už mi z toho pípání fakty hrabe :( Zkoušel jsem nahrát i novější verzi originálního fw (Jinke_Hanlin-V3_Firmware_v2.10-CS_20090820) ale ze stejným výsledkem. Otravné pípání a chybová hláška.
Prosím nenajde se tady někdo kdo by byl ochotný mi půjčit odzkoušenou kartu ze které to půjde? Samozřejmě vrátím zpět. Popřípadě někdo kdo měl stejný problém a nakonec se mu to povedlo.
Už jsem si myslel že mám vadný kus, tak jsem to reklamoval ale i po výměně za jiný to nepomohlo, takže problém je někde mezi klávesnicí a židlí :(
Moc děkuji za snahu pomoci a přeji Vám hezký den.

doplněno 07.06.12 11:27:

Bohužel sem jde vložit jen jeden obrázek takže obrázek kde je verze aktuální FW je zde:

http://mumul.cz/images/65988276927400306621.jpg

doplněno 11.06.12 19:03:

Tak jsem si koupil další SD kartu. Format na FAT16 přesně podle nvodu a stejně to znovu hlásí že soubor nenalezen. To stejné u originálníhu upgrade.

Já už opravdu nevím v čem je problém. Prosím najde se tady nějaký majitel této čtečky komu to šlo a bude ochoten se někde v Brně na chvilku sejít popřípadě mi tu kartu pošle? Obratem pošlu zpět i z částkou za poštovné.

Moc děkuji

doplněno 16.06.12 13:07:

...to se nikdo nenajde?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.12 13:00

Asi máš nějakou smůlu...:)

Já jsem u Hanlina postupoval podobně, na kartu, kterou jsem ani neformátoval, jsem stáhnul soubor a v pohodě se mi upgradoval firmware hned na první pokus.

Asi jsem měl víc štěstí...

Jestli mi pošleš vnitřní poštou tvůj e-mail, přepošlu ti na něj celou tu složku, kterou jsem na Hanlina nainstaloval.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.