Výběr telefony

Od: Datum: 06.03.13 20:35 odpovědí: 12 změna: 16.03.13 11:39

Dobrý den,

rád se zeptal na váš nazor který z telefonů si mam vybrat jelikož jsem velmi náročný uživatel(fotim,hraju,internet,písničky,atd..) , vým že všechny všechny 3 jsou skvělý.Tak mi napište který byste si vybrali a proč zrovna tento. Jedná se o tyto telefony

HTC One

Sony Xperia Z

Apple Iphone 5 16gb

http://eshop.vodafone.cz/shop/mobileCompare.jsp?selectionKey=mobileCompare&returnUrl=%2Fshop%2Fmaster%2FmasterMobileListing.jsp%3FcategoryId%3Dcat80064

Tady je zhodonocení telefonů a děkuji za vaše odpovědi . David

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.13 20:41

Já mohu pouze za sebe mám již druhý telefon HTC nyní EVO 3D a maximální spokojenost a tak bych zase volil HTC. Ale je to jen můj názor.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.03.13 20:44

Sony ericsson nebo Apple asi Sony Ericsson, ale až zlevní. HTC už radči nikdy.

Ohodnoceno: 1x

Od: ribiccek
Datum: 06.03.13 21:24

Proč myslíš že HTC nikdy? :)

Datum: 06.03.13 21:10

Chcesli iOS tak ber apple to je snad jasne , chces li android tak ber ten HTC one X , Jinak k zahozeni neni galaxy S3 , SE Z uhlopricka 5palcu , no to uz je je slusne padlo chcesli ho pak neni o cem resit. Chcesli uz vetsi padlo neco mezi mobilem a tabletem tak ber Note 2. Dalsi adept a uplne jiny je windows phone s novou verzi 8 a to je Lumia 920 , ale WP je WP no ... radil bych HTC one x nebo S3 kolem 10tky ... das li vic tak ber to Ztko , RAM 2GB , 13Mb fotak a to rozliseni je paradni , ale cena pres 15haku...

doplněno 06.03.13 21:11:

Mam take evo 3D a za ty penize co byla luxusek , na to brouzdani a volani pohodicka v CFW ...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.03.13 21:23

Já samozřejmě bych nedal 15 tisíc za mobil to se mi zdá moc *smich* , ale mam u vodafonu body a rozbyl se mi mobil tak vybírám. Ale máš pravdu Sony je pádlo ale zatu výbavu to stojí a HTc je také luxusní kousek prostě nevym apple sem už vyloučil jelikož výkonově nic moc a apple má různé bariéry. Asi si hodim kostkou :)

Datum: 06.03.13 21:26

tak ber htc one x nebo s3 pokud na to mas ty body ... jsou to luxusni mobily

doplněno 06.03.13 21:28:

chcesli levnejsi o trochu tak desire X , galaxy s advance , pokud starsi ale porad nabouchany S2 , a nejlevnejsi ace 2

doplněno 06.03.13 21:28:

or huawei g600

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.03.13 21:39

Asi jo pudu do HTC ONE je povedený a trochu menší jak sony

Datum: 06.03.13 21:10

Sony Xperia nebo Samsung Galaxy

Ohodnoceno: 0x

Od: vlasatec*
Datum: 06.03.13 22:02
Samozřejmě galaxy 3 je zatím nejlepší mobil co jsem kdy měl v ruce

Od: vlasatec*
Datum: 06.03.13 22:01
Osobně mám rád android, vlastním Htc a hodně lidí v okolo mě také, je tam ale hodně reklamací. Šel bych tedy do Sony.

Datum: 06.03.13 22:03

ono je jasny ze cim vice lidi ho ma v okoli tim je vic reklamaci , ono stejne mobilky delaji telefony stejnou technikou a delaji to skoro naproti ulice. sony ma krasny disajn ... jen skoda tech baterii , hodne slabe ;)

Datum: 16.03.13 11:39

Já osobně bych si vybral Sony Xperia Z, protože vyniká nejenom výkonností, ale i odolností oproti ostatním dvěma kandidátům. Iphone 5 je nevzhledný a skoro vše je na něm placené. HTC nestojí také za moc, díky jejich úpravám v systému.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.