CS Link ICE nefunkční v Openbox X810

Od: Datum: 03.06.12 22:31 odpovědí: 8 změna: 06.06.12 00:22

Všechny zdravím.
Chci se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti s novým typem karet ICE od CS Linku v Openu X810. Kartu mám roční a po vložení do přijímače nechce načíst zápisy. Jak tady čtu, tak ICE karty chodí, i když zatím jsem v příspěvcích narazil jen na karty SkyLinku. Informace o kartě jsou načteny, ale u zápisů je jen ve všech čtyřech řádcích "Operator: FFFF", po rozkliknutí tam žádné hodnoty nejsou, jen ty tovární s nesmyslnými datumy a jinak samé nuly nebo nic, záleží o kterou položku se jedná. Přehrávám různé FW, resetuji do továrního nastavení a nechávám hledat programy znovu, nechal jsem to zaplé s kartou i přes noc a zápis prostě žádný nikdy nepřišel. Karta je nová, mnou rozbalená a není registrovaná. Aktuální FW mám 5.47, jelikož s tím údajně ICE SkyLinku chodí. Ještě jsem teda nezkoušel kartu v jiném přijímači, aby ty zápisy přišly a pak to dát do té mé X810, pokud by to vůbec jelo. Stará roční karta CS LInku jela v pohodě, akorát mám za to, že nějakou dobu trvalo, než se v přijímači chytla. Máte někdo nějakou radu či pomoc, co za FW tam máte, pokud vám CS Link s ICE jede? Díky všem.

P.S.:Pokud jste někdo měli s tímto typem karet ICE, i u SkyLink problém na jakémkoliv přijímači, jak jste to řešili, pokud se to vůbec povedlo vyřešit? A také se ozvěte i vy ostatní, kteří s tím problém nemáte, v jakém přístroji to je funkční. Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.12 00:11

pokial sa velmi nemýlim,tak Cs link kartu ICE nema v ponuke a kupili ste si kartu len IRDETO a ta v čitačke CWR Openboxu nejde.Aj keby ste mali kartu od Skylinku ICE ,tak ta by išla iba do konca roka aj v Cryptoworkse aj v IRDETE .ale Openbox nema šachtu na ext dekoder a asi sa uz nik nebude hrat s so SW pre Irdeto,Kupte si HD prijimač s certifikatom a mate pokoj

Od: hombok
Datum: 04.06.12 10:22

Podle všeho máte pravdu, že CS Link karty ICE nemá, ale mě zmátlo to, že ten Openbox X 810 načetl informace o kartě a hned první řádek je Card Label CryptoWorks, pak je číslo karty - to sedí a pak další řádek CA System ID 0x0668, což je označení pro Irdeto karty, pokud se nepletu. Zkoušel jsem v přijímači přepnout na systém Irdeto, ale vypisuje mi to "karta nevložena" a tím pádem žádné informace o kartě nenačte. Zkusím tedy ještě zalaborovat s tím FW v přijímači a nechám v tom tu kartu přes noc, jestli to něco udělá, protože mám za to, že u té staré karty to trvalo taky docela dlouho, než to přijímač zkousnul. Ty FW, na kterých to vyzkouším jsou asi neoficiální, ale třeba to pojede. Jen pro info se jedná o tyto: X-810_5.52 - Ir_Ng_Biss, Openbox X-810 v 5.52 fix trik ( irdeto 2 ), Openbox X-810 v 5.53 fix trik ( irdeto full )14092011, Openbox X-810 v 5.57 OverCrypt (& irdeto 2 -lopatin_s).

Díky.

Od: jardalive5*
Datum: 04.06.12 08:42

doporučuji web www.parabola.cz

Datum: 04.06.12 10:28

Díky, samozřejmě ty stránky znám, ale takové otázky, potažmo odpovědi se tam moc nevyskytují, jelikož je ten web docela seriózní a přijímačům s EMU se tam moc prostoru nedává, nebo v době Nagra2 nedávalo a pokud ano, jsou to informace hodně obecné, čemuž se nelze divit. Je tam ale uvedeno oficiálně alespoň to, že CS Link nemá ICE karty.

Datum: 04.06.12 12:36

Kup si ICE kartu SKYLINK VÝMĚNA. CS link jde stejně do prdele, když to teď kočírují ti lucemburští vydřiduši, co teď taky chtěj mimochodem za příjem 29 Kč měsíčně.

Datum: 04.06.12 12:55

Možná by to s tou SkyLink ICE kartou bylo na nějaký čas řešení, pokud ještě jsou, ale co se týše těch poplatků, tak to tak jednoznačné není, pokud vím, jelikož obě platformy patří stejnému vydřiduchovi, tudíž to budou platit všichni, pokud se to nezmění ( http://skylink.cz/web/structure/76.html).

Datum: 05.06.12 23:05

Prepnut univerzalnu čitačku Openboxu na Irdeto je len vaša tužba ,že máte aj softwer s Irdetom! Nie je. Kartu možete mat aj týžden v zapnutom prijimači -nič nenačita . Predpokladám ,že ani na Ukrajine nik nebude softwer pre tento jedinečný -ale už výbehový stroj programovat na Irdeto. Ani karta Skylink ICE nie je pre vaš prijimač riešenim do buducnosti.

Datum: 06.06.12 00:22

Takové jsem měl informace také, že to Irdeto v přijímači si s tou kartou neporadí, i přes to, že v tom FW, potažmo menu přijímače je. Vím moc dobře, že tovární podpora pro tyto přijímače skončila před dlouhou dobou. Spíš mě zajímalo, zda už to někdo s tímto aparátem zkoušel a jak uspěl, nebo spíš neuspěl a co pro to udělal. Samozřejmě si nedělám iluze, že tento STB ještě využiji jinak, než na free TV. Pokrok je nezadržitelný a nedělám si iluze. Konec konců se tento stroj ve své podstatě vyplatilo pořídit, tako jako ty všechny ostatní, co jsem kdy měl. Ale i tak díky za odpovědi.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.