Bezdratove handsfree

Od: Datum: 01.06.12 14:42 odpovědí: 8 změna: 01.06.12 20:57

mam nokii e51 a chci si poridit bezdratove handsfree pripojene pres bluetoot,poradite mi ktery je kompatibilni?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 01.06.12 15:05

Kompatibilní jsou všechna HF - i když je na nich napsaý třeba Sony Ericsson.

Datum: 01.06.12 16:02

jde o to ze jeden model mam doma ale nechce ho najit

Datum: 01.06.12 17:25

Já používám už několikátý Parrot, jeden byl dokonce v kombinaci s rádiem - aktuálně mám CK3100 a můžu jen chválit. Funguje, je jednoduchý na ovládání.

http://www.zbozi.cz/vyrobek/parrot-ck3100/

Od: bmbx®
Datum: 01.06.12 18:05

Bluetoth handsfree je plně kompatibilní - jakákoliv značka s jakýmkoliv telefonem, to že jej nemůže najít je otázka špatného postupu (handsfree musí být přepnuto v režimu párování, jinak jej telefon nenajde) a nebo je handsfree vadné.

Kdyby se dalo handsfree jen tak jednoduše mobilem najít, to by se vám mohl kdykoliv kdokoliv na něj napojit :D

Datum: 01.06.12 19:13

Nejde až tak o značku, ale o dodržení standardu Bluetooth. Parrot můžu taky vřele doporučit.

Datum: 01.06.12 19:32

Když je zařízení BLUETOOTH tak snad je dodržen jeho standard to by to nemělo smysl, zatím jsem nenarazil, že by mi nějaké zařízení bluetooth haprovalo a to mám od různych značek - hlasité handsfree, sluchátko handsfree, notebook, netbook, tiskárnu s bluetoothem, PDA, blutoothovou myš, GPS bluetooth modul, mobily jsem zkoušel jak Nokie, tak SE - vše komunikuje mezi sebou jak zrovna potřebuju ;)

Datum: 01.06.12 20:36

To bych tedy netvrdil. Před cca 4 roky jsem koupil navigaci od Sony s HF. Protože se mi nepodařilo ji spářit s Nokii 3100, tak jsem s tím zaběhl k prodejci - ten mě poslal do Sony centra v Praze, ale ani tam to nedokázali. Prý se to s Nokiemi někdy nekamarádí. Tak jsem jim tam navigaci rovnou vrátil.

Datum: 01.06.12 20:57

Je fakt, že Nokie jsou kapitola sama pro sebe, ale stejně bych tomu moc nevěříl, jedině, že ta navigace nabízela víc blutoothových služeb a Nokia a to prostě nepobrala, ale u obyčejného HF to prostě nehrozí ;).

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.