Jak zvětšit obrazovku na notebooku

Od: Datum: 31.05.12 19:35 odpovědí: 7 změna: 13.04.14 09:20

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak mám dát zase do normálu obrazovku.Něco jsem zmáčkla a mám to teď strašně malí.Děkuju za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ahasver4*
Datum: 31.05.12 19:43

Zkuste restart.Snad se to malí vrátí k normálu...

Ohodnoceno: 0x

Od: kacerik
Datum: 31.05.12 19:56

já to mám jenom na tom poradte.cz.tady jsem něco zmáčkla

Od: pepr®
Datum: 31.05.12 20:06

Ctrl + +(plus na klávesnici) nastavte požadovanou velikost. Zmenšení je Ctrl + -(mínus)

Nebo Ctrl + kolečko myši

doplněno 31.05.12 20:14:

Ha teď jsem si všiml, že se jedna o noťas. Na klávesnici to jde taky, jen se musí najít to správné plus a mínus. Mě na netbuku zvětšuje mínus vedle nuly a zmenšuje plus vedle pravého Shiftu.

S myší by to ale fungovat mělo určitě.

Od: jitka321
Datum: 08.04.14 11:14
Dobrý den, můžete mi poradit. Přešla jsem na OS Windows 7 a nejde mi zvětšovat obrazovka, žádným mě známým způsobem (kolečkem na myši, ani shift ). Všechno je malinké a já bezradná. Předem děkuju.

Od: pepr®
Datum: 13.04.14 05:25

Máte noťas nebo stolní PC?

Jinak Shift se pro toto nepoužívá.

Obvykle je to jak jsem psal výše, pokud máte na noťasu numerickou klávesnici Ctrl + plus na num.klávesnici nebo Ctrl + kolečko myši.

doplněno 13.04.14 05:30:

A máte malé písmo jen v prohlížeči internetu (jaký máte?) nebo i okna ve Windows?

Datum: 13.04.14 06:51

Dobr den,pokud máte notebook tak na touchpad dejte dva prsty a pomalu je roztahuj te od sebe a obrazovka by se vám měla zvětšit =)

Datum: 13.04.14 09:20

V prohlížěči na horní liště máte Zobrazení (Moizila) a tam Velikost stránky zadejde Normální.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.