HTC maze kontakty?

Od: Datum: 29.05.12 21:50 odpovědí: 4 změna: 31.05.12 10:45

Dobry vecer, mam HTC Wildfire S a zda se mi ze sam maze kontakty... nemam nad tim kontrolu jelikoz nevim kolik jich tam mam ale zda se mi ze mizi... mam tam vzdycky cislo a i kdyz jsem ho mela ulozene najednou tam neni... nevim mozna je to nejakym nastavenim nebo je to zavada? nemate nekdo zkusenost?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sirius007*
Datum: 30.05.12 20:14

maze vam jakykoli kontakt nebo jen nove ulozene ...a za jak dlouho asi

Datum: 30.05.12 20:19

no asi v utery jsem ukladala kamosky cislo a vcera tam nebylo no a rodicu cislo tam mam uz 8 let na te simce a taky tady nebylo je mozne ze sjem je mela na telefonu ale zrovna to kamosky na simce a ukladala jsem ho jiz na novem telefonu vcera jsem ho ulozial znova a zatim tam je ale nevim no ...

Od: sirius007*
Datum: 30.05.12 20:27

ano mel sem na mysli jestli nemate nektera cisla duplikovana na karte i v telefonu..stava se ze pak si mobil nemuze vybrat ktery kontakt zobrazi a je tam jen cislo...nicmene koukal sem na htc fora a nic podobneho sem nenasel...snad poradi nekdo kdo to zazil

Datum: 31.05.12 10:45

na karttě lidé je nemaš,ale v telefonu jsou určitě,vypni mobil,zapni mobil a uvidíš je tam,ale musíš ho vypnout uplně

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.