Přehrávání vypálených filmů

Od: Datum: 28.05.12 16:18 odpovědí: 9 změna: 08.06.12 14:41

Nevíte někdo proč mi na DVD přehrávači nejdou přehrát některé DVD co jsou vypálené. Hodně vypálených filmů mi píše, že nejde přehrát ale některé zase jdou normálně. Nemá si při vypalování něco nastavit na vypalovačce (používám nero). Někde jsem slyšel že je potřeba ukončit stopu, pomže to? Ale nevím jak se ta stopa ukončuje...

Moc děkuju za rady

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 28.05.12 16:23

Ukončit session potřeba je - tato volba se nastavuje před vypalováním - "jedna/více sekcí" (nepoužívám Nero, takže mohou být použity jiné termíny) - ale, přehrávač zkousne jen videa, na která má kodeky - není "vypálený film" jako "vypálený film".

Datum: 28.05.12 17:49

Jedná se o filmová DVD (tedy DVD s jedním filmem), nebo DVD na kterém máte vypálené video soubory (např. avi, apod.)?

U druhé možnosti bych to viděl na tu nedokončenou session, ale to by nešlo přehrát nic.

Co se týká první možnosti, tak jsem se setkal s tím, že některé DVD přehrávače mají problémy s přehráváním vypalovaných DVD, které jsou v Neru vypáleny jakou VideoDVD. Pokud se vypálí jako datové DVD, tak je bez problémů přehrají.

Ohodnoceno: 2x

Od: hanesinho*
Datum: 28.05.12 18:53

Děkuju moc. Určitě to zkusím A je to DVD na kterém je 1 film. Konkrétně Prcičky 4 :)

Datum: 28.05.12 18:53

Do nedávna jsem na toto měl dvapřehrávače-combo samsung,videorekordermDVD player a jako druhý obyčejný DVD přehr. za cca500kč z Tesca.

Datum: 06.06.12 23:42

Rovněž používám přehrávač z teska,který přehraje poměrně velkou část vypálených dvd v různých formátech.

Čemu ale nerozumím,je že pokud například na jeden dvd disk vypálím dva soubory stejného formátu,tak jedna z nahrávek se mi v seznamu ani neukáže,nebo v jiném případě se ukážou obě nahrávky,ale spustit jde pouze jedna.

Asi záhada.

Od: ladaadal*
Datum: 07.06.12 10:17

Může jit i o druh DVD. Přehrávač mi taky přechroustá jen něco, ale zjistil jsem, že když zkusím koupit jinou značku DVD, může to momoci.Ale taky to není stoprocentní. Když v tom jsou codeky, tak nepomůže nic.

Datum: 07.06.12 13:55

Promiňte, ale video ve formátu DVD-video (tzn. dva adresáře: AUDIO_TS a VIDEO_TS a v něm soubory *.ifo, *.vob, atd.) nemá s kodeky nic společného. To o čem mluvíte jsou videosoubory (*.avi, *.mpg, atd.).

Od: ladaadal*
Datum: 08.06.12 06:10

Jestli to bylo na mě, tak já nemluvil o DVD formátu, ale o druhu a výrobci té placky. Stalo se mi, že jsem vypálil na Verbatim a přehrávač to prostě nepřechroustal, tak jsem zkusil nějaký ještě lacinější krám a šlo to, ale stalo se mi to tak 5-6 za život.*smich*

Datum: 08.06.12 14:41

Ano bylo... ale já jsem nereagoval na jiný typ média (výrobce), ale na ty kodeky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.