Jak zrušit automatické aktualizace u androidu

Od: Datum: 26.05.12 16:45 odpovědí: 3 změna: 28.05.12 09:34

můj samsung gti5500 si pořád něco automaticky aktualizuje a pokaždé se připojí k internetu a pokaždé mi to sebere 30 kč z kreditu,operátor mi sdělil že s tím nic neudělá,protože si to ten android nebo co,dělá sám automaticky,prosím vás dá se to nějak zrušit nebo zablokovat? děkuji za odpověd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vosikac*
Datum: 26.05.12 17:10

Nastavení - o telefonu - aktualizace softwaru a dejte pouze wifi.Pak také zaleží, zda-li bylo při stažení různých aplikací zatrženo automatické aktualizování.

Ale nejlepší bude koupě nejlevnějšího internetového tarifu, tyto telefony prostě vyžadují připojení k internetu, byt už jen z důvodu aktualizací software či aplikací do nich stažených. Pokud nebudete mít internet.připojení tak ani nemůžete naplno využít možností mob.telefonu s androidem*nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mark651
Datum: 28.05.12 07:56

doporučuji vypnout data přes síť mobilního operátora a ponechat zapnutá pouze data přes WIFI která je zdarma (ačkoliv ne všude dostupná)

dělá se to takto na Androidu verze 4.0 ... na nižších verzích je to velice podobné

1/ na domovské ploše s ikonami, otevřít menu a z něj vybrat nastavení (nebo mezi ikonami všech aplikací najít ikonu Nastavení)

2/ Bezdrátové připojení a sítě ... další -> Mobilní sítě -> Datové přenosy aktivovány (by nemělo být zaškrtnuté)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.12 09:34
avatar

Kamarád si platí 150kč měsíčně za internet, taky mu to automaticky stahovalo, tak si dal tarif. Ale v telefonu se to dá zablokovat a nastavit si třeba aktualizace jen přes wifi, pak to máte zadara. Samsung jsem chtěl taky, ale zadara neumí gps navigaci, to je škoda.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.