Kde najít hru k mému mobilu

Od: Datum: 15.05.12 22:24 odpovědí: 6 změna: 16.05.12 23:13

Zdravím, prosím nějakého ochotného člověka, jestli by mi nemohl najít aplikaci (apk) a data na Huawei Ideos X5 (U8800) adreno 205 aspon jednu z těchto her a aby mi to šlo (podle marketu by to mělo jít)

i samotnej gameloft mi píše, že jsou dělaný na můj mobil ale já nemůžu najit funkční verzi.

https://play.google.com/store…L&feature=more_from_developer
https://play.google.com/store…meloft.android.ANMP.GloftM3HM

já jsem hledal snad všude, předem díky moc.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mark16551
Datum: 16.05.12 15:29

absolutne nerozumim tomu proc jsou uzivatele tech telefonu az takhle hloupi kdyz si kupuji chytry telefon ...

muzete mi vysvetlit proc vubec resite nejake APK? to vubec nepotrebujete resit proste si v telefonu pouze NAJDETE IKONKU ANDROID MARKET nebo GOOGLE PLAY katalogu a sam si najděte aplikaci kterou potřebujete ...

V TELEFONU NE NA WEBU

klepněte na tlačítko instalovat a aplikace se vám nainstaluje sama, je to takhle jednoduché ... žádné APK se řešit nemusí ani stahovat nic bůhvi odkud z webu ... najdete to primo ve svem teleofnu

je logicke ze telefon pri tom musi byt pripojen k internetu, doufam ze alespon doma mate bezdratovy wifi internet ke kteremu se pripojujete se svymi notebooky a telefony ... pokud ne asi vam nezbude nez si vyhledat wifi internet zdarma v nejake blizke kavarne

hlavne to zbytecne nekombinujte a nekomplikujte kdyz je to tak jednoduche.

Od: mark13156
Datum: 16.05.12 15:34

ja mam ale podezreni ze vy jste jeden z tech uzivatelu ktery GOOGLE PLAY, resp ANDROID MARKET v telefonu nikdy ani nespustil kdyz zjistil ze to po nem chce GOOGLE UCET, mam pravdu? pak se ale nedivte ze vam to skoro nefunguje, google ucet je nezbytne nutny v tomto telefonu.

Od: mark165
Datum: 16.05.12 15:35

jinak se omlouvam za prikrejsi styl odpovedi, nechci vas samozrejme odradit od dalsich dotazu ... klidne se ptejte dal, nakonec se to snadno vyresi.

Od: mark165165
Datum: 16.05.12 15:36

připomínám že cena těch her je 130 korun za kus, takže si připravte kreditní kartu...

Od: mark615156
Datum: 16.05.12 15:37

ale pokud se nás tu v podstatě ptáte na to jak ty hry ukrást bez placení a proto se shnáníte jinou cestou po apk, tak v takovém případě jděte s takovým dotazem laskavě do patřičných míst. ... Zlodějinu nepodporujeme!

Od: marwix*
Datum: 16.05.12 23:13

Tak už jsem to vyřešil hacnkutím androidu, předěláním huawei ideos x5 na HTC Desire HD a už to běži, ale dík za radu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.