První dotykáč

Od: Datum: 30.01.13 13:18 odpovědí: 10 změna: 30.01.13 23:35

Dobrý den,

vybírám si svůj první dotykáč a potřebuji dual sim. Líbí se mi Evolve FX420 a Gygybyte Gsmart G1355. Máte někdo zkušenost s těmito značkami? Mám trochu strach z těchto neznámých značek... Ještě mám podmínkurozlišení 480x800.

Můžete mi někdo poradit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.13 13:43

S výrobky firmy Evolve nemám žádné problémy a není se třeba této značky bát.

Ohodnoceno: 2x

Od: lujs®
Datum: 30.01.13 14:43

Já sem si pořídil GSmart 1317D a mám k němu výhrady. Pomalý načítání 3G i souborů(fotek) v telefonu. Při vypnutí nefunguje budík. Do kalendáře se dá dostat jenom při signálu wifi. Foťák 3 megapixeli je po zkušenosti s 5mpx docela slabota. Když si vzpomenu na něco dalšího tak to dopíšu.

doplněno 30.01.13 19:45:

Davideček: Tak to je divný, zkoušel sem to asi 30x a pokaždý mi to ukázalo že musím bejt připojenej na wifi.*nevi*

doplněno 30.01.13 19:47:

Oprava: Pro Dawidececk.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.01.13 17:12
Při vypnutí nefunguje budík - u žádného smartphonu nefunguje při vypnutém telefonu
Kalendář - jen špatně nastavené (wifi není potřeba)
Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 30.01.13 19:49

luis:

záleží jak je kalendář nastaven, buď jsou jeho údaje uloženy v telefonu, nebo se synchronizuje přes internet.

Od: lujs®
Datum: 30.01.13 20:32

Bmbx: Právě že tady mi to furt říká že to potřebuje připojení k wifi tak to asi bude ta druhá možnost.

doplněno 30.01.13 20:41:

No vono když sem se ještě nedostal k wifi tak je těžký si stahovat nějakou lepčejší aplikaci.:D

doplněno 30.01.13 22:08:

Stirecek: já píšu pouze o mým telefonu!.!.!

Od: bmbx®
Datum: 30.01.13 20:35

Tak je to divné, ale není nic jednoduššího, než si stáhnout lepší aplikaci ;)

Datum: 30.01.13 22:05
To je blbost, budík funguje i pri vypnutem telefonu, taktéž kalendář upozornuje bez ohledu na připojení k netu. Alespoň huawei tohle umí a myslím, ze kdejaky jiný smartphone to umí taky

Datum: 30.01.13 22:16
"Blbost" to není, je to opravdu vypnutý telefon?
Je rozdíl mezi vypnutým displayem a vypnutým telefonem.
Žádný mobil s Androidem ani iOS, to pokud vím neumí.

Datum: 30.01.13 23:35
No ja se s tebou nebudu hádat, protože rozdíl mezi vypnutym displejem a vypnutym telefonem ještě poznám. Znovu opakuju, ze budík mi zvoní každé rano, a každý večer telefon vypínám. Telefon se sám zapne spolu s budikem. NEMÁM zapnutý zrychlený start! Kalendář upozornuje bez signálu wifi nebo dat. Synchronizace kalendáře je vypnutá, upominky ukladam do telefonu. Několikrát jsem tady psal, ze huawei je těžká konkurence pro značky jako sony ci samsung. Na android foru přechází majitelé note2 k huawei, protože jim nabídne ctyrjadro v daleko lepší kvalitě a ceně nemluvě. Uz dnes mají na léto osmijadro, co nevidět bude na veletrhu.

Datum: 30.01.13 22:08
Tašku mrkni se do číny, tam jsou všechny dualsimy. Nebo mrkni na zopomobileshop.com, je to přední výrobce telefonu v číně, kvalita je zarucena. Kdyz objednáš z itálie, neplatí se dph.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.