Sdílení karty

Od: Datum: 10.05.12 21:41 odpovědí: 10 změna: 04.08.12 22:19

Jelikož ke konci roku konči rozhraní Cryptoworks a mé přijímače co mám nepodporují nový systém Irdeto nepodporuje budu muset koupit 4 nové přijímače pokoj , kuchyň, ložnice, obývák, + 4 nové karty, rozhodl jsem se, že bych to vyřešil propojením 4 nových přijímaču přes jednu kartu, jen nevým jaké přijímače lze mezi sebou propojit, jak to funguje, jestli sou přijímače na sobě nezavyslé, nebo musí být ten v kterém je karta pořád zaplý, na internetu je o tom hromada vecí ale popis zapojení či video nikde. Také funguje propojení přes (např Clone+ kde jsou karty do kterých se nahrají data s původní karty a funguje to mezi sebou na wifi)ale kabel je kabel. Poprosil bych jak se to zapojuje mezi sebou , které přístroje (levné ale s podporou HD) k tomu použit a lepe s certifikvanou čteckou Irdeto, univerzál nic nezaručuje do budoucna.

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 10.05.12 21:45

Každý návod na sdílení karet je trestný čin a jako takový je to i posuzováno,pokuty jdou do milionů.Pokud toto pořebujete udělat kontaktujte poskytovatele a on to s vámi vyřeší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karel20*
Datum: 10.05.12 21:59

to mi není novinkou, že se jedná o trestný činn neustale se o tom spekuluje, ale výrobky se na to legalne prodávají, nejraději bych poskytovatele služeb zažaloval já, jelikož jsem do vybavení investoval 20000 tisíc a díky jejich přechodu mám své stávající zařízení k prdu a ještě si musím koupit nové karty, misto výměny, je to sprosté. Co mi je do toho, že se brání proti pirátům.

Toto funguje jen u nás

Od: pepr®
Datum: 10.05.12 23:23
avatar

A prodej zařízení ke sdílení je také trestný čin?

Třeba zde http://www.nej-ceny.cz/4741/sdileni-karet/ Jen příklad, takových stránek je víc.

Jo a mimochodem, ta první věta je stejně scestná. To je jako byste napsal, že návod jak otevřít zámek paklíčem, je trestný čin.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: des*
Datum: 10.05.12 23:43

05. 01. 2012

AKCE VÝMĚNA KARET S BONUSEM PRODLOUŽENAVyměňte si starou kartu včas a získejte peníze zpátky.
Většina zákazníků Skylinku vlastní přístupovou kartu, která je po technické stránce typu CryptoWorks. Vzhledem k tomu, že v roce 2012 končí technická podpora ze strany dodavatele tohoto systému, je třeba staré karty CryptoWorks v příštím období postupně vyměnit za nové karty Irdeto (Irdeto ICE).

Kategorie: Novinky
Zaslal: Katka

Výměna se týká karet CryptoWorks se sériovým číslem začínajícím 0000285..., 03436... a 01976...
Akce "Karta Skylink VÝMĚNA s bonusem"
Částku, kterou zákazník za kartu VÝMĚNA zaplatí, získá od Skylinku zpět v plné výši formou bonusu pro objednání placených programových balíčků z nabídky Skylinku dle vlastního výběru.

Akce je časově omezena. Pro její využití je potřeba registrovat novou kartu Výměna v období od 5. 1. 2012 do 30. 4. 2012. Karty registrované mimo toto období bonus pro objednání placených balíčků nezískají. Přidělený bonus z akce v období od 5. 1. 2012 do 30. 4. 2012 je možno využít pro předplacení volitelných balíčků Skylinku nejpozději 30. 6. 2012 (úhrada předplatného z kreditu).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 10.05.12 23:56
avatar

Akce sice vypadá dobře, minimálně pro šťastné majitele se správným číslem karty, ovšem s křížkem po funuse. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: des*
Datum: 11.05.12 00:01

Kdo se zajímal,koupil včas.Možná dají šanci i těm opzdilým.Šance byla už od loňska.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 11.05.12 00:05
avatar

No o té "šanci opozdilým" dost pochybuji. Navíc nevíme jestli má tazatel vůbec Skylink.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: des*
Datum: 11.05.12 00:15

Ale má,jiný poskytovatel s ničím nešachovalVětšina zákazníků Skylinku vlastní přístupovou kartu, která je po technické stránce typu CryptoWorks. Vzhledem k tomu, že v roce 2012 skončí technická podpora ze strany dodavatele těchto karet, bude třeba tyto staré karty CryptoWorks vyměnit za nové karty typu IRDETO nebo typu IRDETO ICE.
Od 18. října 2010 proto Skylink dodává do maloobchodní sítě nový typ dekódovací karty pod názvem Skylink VÝMĚNA. Tato karta je určena zákazníkům Skylinku, kteří si zakoupili nebo plánují zakoupit nový satelitní přijímač s dekodérem/modulem Irdeto, ale vlastní kartu typu CryptoWorks, kterou nelze v novém přijímači používat. Jedná se tedy o výměnu původní karty typu CryptoWorks za novou univerzální kartu typu IRDETO ICE, která má pro uživatele tu velkou výhodu, že funguje jak v nových přijímačích s dekodérem Irdeto, tak v původních přijímačích s dekodérem CryptoWorks. Zákazníkovi tak prodlužuje životnost jeho původního satelitního přijímače a nenutí ho k okamžitému nákupu přijímače nového. Je pozdě plakat nad rozlitým mlékem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aderan
Datum: 04.08.12 22:19
Zase jeden chytrák, který zřejmě spal celou noc u rádia. Takoví jsou v jakékoliv poradně k nezaplacení. Pokud nic nevím nebo nechci poradit, tak raději držím hub*.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lui*
Datum: 12.05.12 15:41

Buss: Karta "Výměna", je takový "Baťovský" kšeft. Donutíme vás, koupit si od nás to, co by jste si normálně nekoupil. Dobrej kšeft - pro ně. A to sdílení b y mně taky zajímalo. Mám sice zatím jen tři TV, ale potřebuji čtvrtou, a nechci to uspěchat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.