Detektor elektromagnetického pole

Od: Datum: 08.05.12 11:22 odpovědí: 5 změna: 20.05.12 22:26

Dobrý den, prosím vás, poradíte mi někdo, kde bych mohla sehnat digitální detektor EMP nebo Gaussmetr. Hodně těchto přístrojú je k objednání jen ze zahraničí. Chci tím zkusit měřit elektromagnetické pole při hledání energie. Také se těmto detektorúm říká Ghostmetr. Těším se na vaši odpoveď.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 19.05.12 01:15

Správně duchmetr, to je ono. A co tu elmag energii vytváří, kde je ten generátor? Že bych si z tama natáhl dráty...

Ohodnoceno: 2x

Od: zanny*
Datum: 20.05.12 21:56

Nezapominejte, ze energie a magnetismus je vsude kolem vas. Vse je o fyzice a chemii. Jen vedet jak na to a pochopit...

Od: buss®
Datum: 20.05.12 22:26

Joo a jak mi to rozsvítí žárovku? Kolik toho generují různé vysílače a co z toho?

Od: radarbrdy
Datum: 19.05.12 10:11

Mě se líbí tento: http://www.flickriver.com/photos/5volt/5792906223/ sice je jen s led diodou, ale určitě bude detekovat přítomnost ducha. Jinak hledejte google: field detector

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.