Jak dat android stazene aplikace z internetu

Od: Datum: 06.05.12 20:43 odpovědí: 8 změna: 23.06.12 20:52

Dobry den nevite jak dat na android stazene aplikace nebo hry z internetu jako z pocitace pres usb prosim o radu dekuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vosikac*
Datum: 07.05.12 01:42

Pokud jste majitelem MT s Androidem, doporučuji si poříditinternet v mobilu, což je pro tyto MT skoro nutností, a poté stačí po registraci a založení si emailu na gmailu a přihlášení na gmail na PC vyhledat přes https://play.google.com/store najít co by jste rád do svého mobilu a přímo z PC se automaticky instaluje do mobilu;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paaja*
Datum: 07.05.12 07:34

Nevím s čím přesně máš problém: normálně připojíš telefon k PC přes USB kabel, necháš nainstalovat ovladač, poté se telefon objeví jako další disk. Tam do nějaké složky přetáhneš stažený soubor. Pak spustíš v telefonu nějaký správce souborů, najdeš složku s překopírovaným souborem a kliknutím spustíš. Přečteš si co se instaluje, co po tobě chce a pak už jen potvrdíš klepnutím na Instaluj.

Nesouhlasím, že datový tarif je nutností, přestože se ho každý prodejce snaží k telefonu s androidem nutit. Spoustě uživatelů stačí připojení v dosahu domácí wifi - typicky pro instalaci programů, stažení fotek, přečtení pošty, ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mark165156
Datum: 07.05.12 15:13

a co takhle stahovat aplikace správně přímo z ANDROID MARKETU, resp. GOOGLE PLAY katalogu?

TAm jsou úplně všechny a nemusíš kolem toho laborovat!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mark165615
Datum: 07.05.12 15:14

každej kdo dostane do ruky android telefon jako tele loví aplikace po internetu, na různých pochybných fórech a vůbec mu nedocvakne že má kompletní katalog her i aplikací Přímo ve svém telefonu jako ikonku nákupní tašky ... co je na tom těžkého?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paaja*
Datum: 07.05.12 19:03

... kolega pravděpodobně nemá k telefonu datový tarif ani možnost spojení přes wifi ... pak je to opravdu těžké. Proto se snaží to tam dostat přes PC

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drich*
Datum: 07.05.12 19:21

Dobrý den,

jak už tu bylo řečeno, prostě připojte telefon k PC vyberte typ připojení DISKOVÁ JEDNOTKA, na té vytvořte složku do které nakopírujte ty aplikace.

Pak telefon odpojte ať se načte paměťová karta.

Potom je třeba z marketu stáhnout třeba ES FILE MANAGER nebo ASTRO MANAGER, který ti umožní prohlížet soubory na kartě.

Dále jděte do NASTAVENÍ > APLIKACE > VYBRAT ZATRŽÍTKO U NABÍDKY NEZNÁMÉ ZDROJE (povolí instalaci právě aplikací mimo obchod play)

Pak stačí spustit souborový manažer , najít ty aplikace a spustit instalaci...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: draider
Datum: 23.06.12 19:52

a jak se ta složka má jmenovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 23.06.12 20:52

No já jsem asi blbej. Sice se nejedná o mobil ale o tablet propojený s PC USB kabelem a úložiště je zapnuto. Účet je založen a i v tabletu aktiován. V Play Google po přihlášení vyberu aplikaci a potvrdím Instalovat. Nikam se však neuložila ale přímo nainstalovala. Asi přes Wifi tabletu. Vypnul jsem v tabletu Wifi a Instaluji jinou aplikaci. A jen čekám nad hláškou "Aplikace se za chvíli stáhne do zařízení"

Kde dělám chybu.

Rád bych si ty instalační stažené soubory archivoval. Jenže stáhnout APK se prostě nedaří. Nebo jsou uloženy přímo v tabletu, ale kde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.