Samsung SGH D900i není slyšet volaného

Od: Datum: 03.05.12 22:09 odpovědí: 3 změna: 28.05.12 21:18

Zdravím a prosím o radu ohledně víše uvedeného mobilu. Co může být příčinou, že není slyšet při volání vytáčení ani volaného. Přehrávání mp3 je bez problémů.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vladiim*
Datum: 05.05.12 01:03
Reklamovat, nebo zkusit dar nahlas hovor.
Ohodnoceno: 2x

Od: hop®
Datum: 05.05.12 01:12

Pravděpodobně vadné sluchátko. Přehrávání, vyzvánění, budík, nebo hlasitý hovor jde přes repráček, mělo by fungovat. Pokud je telefon v záruce tak reklamovat, jinak oprava. Materiál tipuji na cca 100,- výměnu do 200,- pokud bude závada pouze ve sluchátku. Může být vadný kontakt, pak ušetříte za náhradní díl. Může být i závada na desce, pak je oprava dražší, občas až nerentabilní vzhledem k ceně telefonu...

Ohodnoceno: 2x

Od: peko
Datum: 28.05.12 21:18

Ještě bych měla dotaz... trvalo mi to trochu déle, jelikož jsem potřebovala i display. Nyní jsem vyměnila display vč. sluchátka - obojí ze staršího tel. Než jsem mobil sešroubovala, tak sluchátko fungovalo, ale po sešroubování sluchátko opět nefunguje. Prosím nevíte čím by to mohlo být. Děkuji za radu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.