Jak vést anténu v bytě?

Od: Datum: 02.05.12 20:25 odpovědí: 4 změna: 12.05.12 14:49

Ahojky. Mám takový menší problém. Potřebuju zapojit TV, na tom není nic divnýho, horší je, že TV chci do obýváku ale mám taky jen normální zásuvky, ne tu na anténu. Že by se mi chtělo táhnout 10 - 15 metrů dlouhý kabel doslova přes celý byt (jsem v 1+1) se říct nedá a v jiných připojeních se absolutně nevyznám.

Nevědel byste někdo jak na to?

Dík moc

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 02.05.12 20:42

Zkusit pokojovou, pokud je dostatečný signál tak v dnešní době digitálního vysílání je to bezproblémové...

doporučuji něco takového, pozor - pasivní je lepší než se zesilovačem:

http://www.abc-computers.cz/2…flex-TT1-prutova-pasivni.html

Datum: 02.05.12 21:26

Chtělo by to základní informaci, co máš v té původní anténě. DVB-T vysílání, kabelovku s více programy, satelit a pod.

Od: anne
Datum: 03.05.12 14:02

Mám tam klasickou tv, takže dvb-t, řekla bych...nic navíc, jen běžné programy...

Od: volf
Datum: 12.05.12 14:49

Pozor, antény pro DVB-T jsou celkem věda. Použití pokojové antény může být ošidné a s tím nepoužití zesilovače to také platí jen v blízkosti vysílače.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.