Co s trojským koněm v telefonu?

Od: Datum: 13.02.13 20:58 odpovědí: 2 změna: 13.02.13 21:33

Ahoj lidi,

mám problém, do telefonu se mi dostal trojský kůň, není to ten SMS Boxer, nebo spíše neokrádá mě o peníze, ale když chci z telefonu dát fotky na počítač, tak mi to AntiVirus zablokuje a nepustí mě to dál.. Zkoušela jsem si z Android Marketu stahovat AVG ale nic to nehlásí, nic to nenašlo, i když jsem dala test, tak se nic neděje. Na internetu jsem našla jenom formátování paměťové karty, ale já jí mám zabudovanou v telefonu a přiručku mám starou, protože mám pravidelnou aktualizaci... takže vůbec nevím jak to mám udělat... mám Samsung Nexus S. Myslíte, že by pomohl Hard Reset? I přes to, že ztratím všechna data v telefonu? Asi ne, protože fotky mi při posledním Hard Resetu zůstaly, ten vir je i v těch fotkách, takže by to asi ničemu nepomohlo...

Předem strašně moc děkuju za všechny odpovědi, jsem z toho dost zoufalá...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.13 21:30

Připojit telefon k počítači a PC verzí antiviru proskenovat paměť mobilu jsi zkusila?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.02.13 21:33

pokud vir "pracuje" na PC, tak musíte projet mobil antivirem určeným pro PC. Zkuste např. ESET Online Scanner. Když ho spustíte přes internet explorer, ani ho nemusíte instalovat.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.