Dual sim

Od: Datum: 27.01.13 19:47 odpovědí: 3 změna: 28.01.13 05:41

Jak se simky přepínají-musím jednu vyndat a druhou vložit nebo mají mobily nějaký přepínač? A když mi bude někdo volat, tak se mi dovolá jen ten, čí simku budu mít zapnutou? Uvažuji, že na každé simce budu mít jiného operátora. Děkuji.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 27.01.13 19:55
 
avatar

Dual SIM znamená, že můžete mít obě SIM karty v telefonu zároveň.Zbytek záleží na chytrosti telefonu. Většinou je vidět, na kterou SIM Vám někdo volá a sama si můžete zvolit, z které SIM budete volat Vy...

Samozřejmě každá SIM může být od jiného operátora.

 
Od: mowla*
Datum: 27.01.13 20:00
 

Dual SIM telefony fungují tak, že ´na příjmu´ jsou obě SIM, jen pokud voláš ty, vybíráš si ze kterého čísla (SIM). Jestli bude každá SIM jiného operátora a nebo obě téhož (např. s jinými tarify) je přitom jedno.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladaadal*
Datum: 28.01.13 05:41
 

Přesně jak píší ostatní. Dřív byly chytřejší a hloupější telefony. Obě simky přijímaly, ale jen jedna vysílala a tak podobně. Teď už snad všechny mají funkci, že jsou obě plně aktivní a ty si jen vybíráš, kterou chceš použít. Mám to tak už několik let. Při dvou simkách je to nejideálnější řešení, než pořád tahat dva telefony.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.