Dual sim

Od: Datum: 27.01.13 19:47 odpovědí: 3 změna: 28.01.13 05:41

Jak se simky přepínají-musím jednu vyndat a druhou vložit nebo mají mobily nějaký přepínač? A když mi bude někdo volat, tak se mi dovolá jen ten, čí simku budu mít zapnutou? Uvažuji, že na každé simce budu mít jiného operátora. Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 27.01.13 19:55

Dual SIM znamená, že můžete mít obě SIM karty v telefonu zároveň.Zbytek záleží na chytrosti telefonu. Většinou je vidět, na kterou SIM Vám někdo volá a sama si můžete zvolit, z které SIM budete volat Vy...

Samozřejmě každá SIM může být od jiného operátora.

Od: mowla*
Datum: 27.01.13 20:00

Dual SIM telefony fungují tak, že ´na příjmu´ jsou obě SIM, jen pokud voláš ty, vybíráš si ze kterého čísla (SIM). Jestli bude každá SIM jiného operátora a nebo obě téhož (např. s jinými tarify) je přitom jedno.

Ohodnoceno: 2x

Od: ladaadal*
Datum: 28.01.13 05:41

Přesně jak píší ostatní. Dřív byly chytřejší a hloupější telefony. Obě simky přijímaly, ale jen jedna vysílala a tak podobně. Teď už snad všechny mají funkci, že jsou obě plně aktivní a ty si jen vybíráš, kterou chceš použít. Mám to tak už několik let. Při dvou simkách je to nejideálnější řešení, než pořád tahat dva telefony.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.