Předchozí android

Od: Datum: 06.01.14 21:17 odpovědí: 3 změna: 07.01.14 15:39

Dobrý den už nevím co dál mám od vánoc nový HTC Sensation XE od té doby co jsem vybalil jsem už dvakrát aktualizoval Android a nyní mám verzy 4.0.3. jsem s ní hrubě nespokojen ! a potřebuji vrátit zpět, předchozí dvě verze mi nepřipadaly odlišné, ale ta poslední to je katastrofa .. jde mi o to, aby mi zůstala data a popřípadě stejné programy od výroby, skoro žádné soukromé věci v telefonu nemám takže o ty mi nejde, jde mi jen o to vrátit jednu aktualizaci zpět .. byl bych hodně vděčný děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.14 22:11
Problémy čtyři-nula verzí se vyřešily verzí 4.0.4.
doplněno 07.01.14 10:22: 4.0.4 je dva roky starý operační systém, nechápu proč ho výrobce tvého founu už nenabízí.
Tento telefon začínal s verzí 2.3.3, smiř se s tím že se během 4.0 změnilo ovládání některých nabídek. Verze 4.0.4 je z ICS nejstabilnější, ale ovládání je stejné jako u 4.0.3.
Ohodnoceno: 0x

Od: matt7*
Datum: 07.01.14 05:13

jde mi hlavně o spodní lištu na hlavní stránce potom menu je změněné pak prohlížení fotek je uplně nesmyslné že jsem hledal asi dvě minuty jak vymazat fotku no prostě katastrofa, to nastavení telefonu bych ještě překousl ale zbytek ne ! kdy bude verze 4.0.4.? kdy mi jí to nabídne?

Od: matt7*
Datum: 07.01.14 15:39
Takže nejde systém přeinstalovat na starou verzi prostě všechno předchozí ztraceno?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.